ŽUPANIJSKA NATJECANJA – OSNOVNE ŠKOLE – ŠAH

ŠAH – Sisak, 20. 1. 2016. godine

 

m_WP_20160120_003Djevojčice i dječaci OŠ Popovača nastupili su prvi put na Županijskom natjecanju u šahu. Natjecanje je održano u prostorijama Šahovskog društva Sisak u Sisku.

Djevojčice su osvojile 3. mjesto. Nastupile su u sastavu (Lana Marković i Gabrijela Kosanović 5. razred i Magdalena Kosanović i Leticija Iverović 7. razred).

Dječaci su osvojili 4. mjesto. Boje škole su branili (Josip Prebeg 5. razred, Teo Miljak, Marino Grbavac, Mario Novačić i Filip Beleta 8. razred). Bilo je lijepo gledati i sudjelovati u vrhunskim potezima i meditativnom ozračju. Veliko hvala vanjskom suradniku, gospodinu Ivici Markoviću, koji je redovito dolazio na izvannastavne aktivnosti iz šaha i koji je puno pomogao prenoseći svoje življeno šahovsko iskustvo na njih.

Danijel Markešić, vjeroučitelj

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.