Raspored ind. razgovora

Raspored individualnih razgovora

 

ŠKOLSKA GODINA 2021./2022. 

 

-PREDMETNA NASTAVA- 

Razred  Razrednik  Dan u tjednu i sat 
5.a  Maja Hainc  ponedjeljak, 2. sat 

 

  

5.b  Tamara Cikuša  ponedjeljak 3.sat 
5.c  Martina Tutić  četvrtak, 4.sat 
     
6.a  Martina Ivić  srijeda, 7. sat 
6.b  Tena Mlakar  četvrtak, 6. sat 
6.c  Marcela Prebeg  Srijeda 3.sat 
     
7.a  Miro Matijaš  Srijeda 6. i 7. sat 
7.b  Dunja Mijović  Četvrtak 4.sat. 
7.c  Irena Mikšić  Ponedjeljak, 2. sat 
     
8.a  Iva Cvitaš  Ujutro: četvrtak 6. sat 

Popodne: četvrtak 4. sat 

8.b  Danijel Markešić  Ponedjeljak: 3.sat 
8.c  Martina Žatečki    Srijeda, 4.sat 
Predmet  Učitelj  Dan u tjednu i sat 
Engleski jezik  Snježana Pavić  Utorak, 2. sat 
Povijest  Manuela Kujundžić  Četvrtak, 5.sat 
Geografija  Bosiljka Krešo  Popodne: utorak 2. sat 

Ujutro: srijeda 6.sat 

Priroda/Biologija  Asifa Štibrić  Srijeda, 3. sat 
Fizika  Ivana Klišanin  Utorak, 7. sat 
Tjelesna i zdravstvena kultura  Sonja Filipović   
Likovna kultura  Igor Taritaš  Ujutro : Utorak 4.sat 

Popodne : Utorak 5.sat 

Informatika  Darko Rakić  Ujutro – Ponedjeljak 7. sat 

Popodne – Ponedjeljak 1. sat 

Njemački jezik     
Vjeronauk  Lukrecija Špoljar  Utorak, 5.sat 

 

 

 

-RAZREDNA NASTAVA- 

Razred  Razrednik  Dan u tjednu i sat 
1.a  Snježana Šket Četvrtak, 2.sat 

  

1.b  Željka Šimić Srijeda, 6.sat
     
2.a  Krunoslava Radauš Ponedjeljak, 4.sat
2.b  Mladen Bago Ponedjeljak, 3.sat
     
3.a  Dražen Čukelj Ponedjeljak, 6.sat
3.b  Željka Čupić Ponedjeljak, 6.sat
     
4.a Renata Jambrešić Srijeda, 6.sat
4.b Marija Potočki Utorak, 6.sat
Predmet  Učitelj  Dan u tjednu i sat 
Engleski jezik  Antonija Posarić Sikirić Utorak, 5.sat
Vjeronauk Klara Markešić Utorak, 6.sat
 Informatika Tena Mlakar Četvrtak, 6.sat 
Glazbena kultura (4.r) Irena Mikšić  Ponedjeljak, 2.sat

 

-PODRUČNA ŠKOLA POTOK – 

Razred  Razrednik  Dan u tjednu i sat 
1.i 2. Lahorka Drčić Srijeda, 5.sat 

  

3. Antonija Arnautović Srijeda, 5.sat
4. Dajana Kunovec Medaković Četvrtak, 5.sat

 

 

-PODRUČNA ŠKOLA GORNJA JELENSKA – 

Razred  Razrednik  Dan u tjednu i sat 
1.i 2. Melita Andlar Četvrtak, 12,25h – 13,10h 
3.i 4. Suzana Erdelj 11,30h – 12,20h

 

 

-PODRUČNA ŠKOLA STRUŽEC – 

Razred  Razrednik  Dan u tjednu i sat 
1.i 2. Ružica Bertolan Utorak, 6.sat

  

3.i 4. Snježana Elez Četvrtak, 6.sat

 

 

Komentari su zatvoreni.