PREDPRIJAVE ZA UPIS U PRVI RAZRED

kjkU prvi razred obveznog osnovnog obrazovanja upisuju se djeca koja do 1. travnja 2016. godine imaju navršenih šest godina života, odnosno djeca rođena u razdoblju od 1.travnja 2009. do 31.ožujka 2010. godine.

 

PREDPRIJAVE školskih obveznika u matičnoj školi Popovača primat će se od:  

     ponedjeljka, 01. veljače do petka 05. veljače 2015 godine

od 13.00 do 17.00 sati

Predprijave obavlja roditelj djeteta polaznika.

Roditelji djece polaznika Područnih škola predprijave vrše u PŠ kojoj dijete pripada.

U Matičnu školu OŠ Popovača spadaju:

Ulice: Sisačka, Zagrebačka, Polakova, Braće Wajs, Banderijerova, Vinogradska, Trg Grofova Erdoodyja, Rajčevac, Mikulanica, Ribnjača, Ćupura Moslavački, Kolodvorska, Kutinska, Jelengradska, Bana Jelačića, Radnička, Veliko Brdo, Ravnik, Braniteljska

I naselja: Moslavačka Slatina, Podbrđe, Donja Vlahinička, Krmelovec i Trnajec

                                                                 Stručna služba OŠ Popovača

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.