ŠKOLSKA NATJECANJA 2019.
GEOGRAFIJA
IME I PREZIME | MENTOR | MJESTO |
5. RAZRED | ||
Marko Lukšić | Bosiljka Krešo | 1. |
Nika Obranović | Bosiljka Krešo | 2. |
Mia Šterijovski | Bosiljka Krešo | 3. |
Gabi Ložar | Bosiljka Krešo | 4. |
Karla Jurec | Bosiljka Krešo | 5. |
Enola Dolenčić | Bosiljka Krešo | 6. |
6.RAZRED | ||
Sofija Stambolija | Bosiljka Krešo | 1. |
Ana Furjan | Bosiljka Krešo | 2. |
7. RAZRED | ||
Josipa Pleše | Bosiljka Krešo | 1. |
8. RAZRED | ||
Nikola Kozić | Bosiljka Krešo | 1. |
Laura Moštak | Bosiljka Krešo | 2. |
BIOLOGIJA
IME I PREZIME | MENTOR | MJESTO |
7. RAZRED | ||
Anja Sanković | Asifa Štibrić | 1. |
Lorena Janes | Asifa Štibrić | 2. |
Nika Rusan | Asifa Štibrić | 3. |
8. RAZRED | ||
Luka Jagnjić | Asifa Štibrić | 1. |
Laura Moštak | Asifa Štibrić | 2. |
Nikola Kozić | Asifa Štibrić | 3. |
Danko Radman | Asifa Štibrić | 4. |
Petra Jelaš | Asifa Štibrić | 5. |
Lana Dujić | Asifa Štibrić | 6. |
POVIJEST
IME I PREZIME | MENTOR | MJESTO |
7. RAZRED | ||
Josipa Pleše | Manuela Kujundžić | 1. |
Antonio Žagar | Manuela Kujundžić | 2. |
Luka Jagarčec | Manuela Kujundžić | 3. |
Lorena Janes | Manuela Kujundžić | 4. |
Andrej Faletar | Manuela Kujundžić | 5. |
Valentino Golubić | Manuela Kujundžić | 5. |
8. RAZRED | ||
Laura Gojšić | Manuela Kujundžić | 1. |
Viktoria Šljubura | Manuela Kujundžić | 2. |
Dorian Faletar | Manuela Kujundžić | 3. |
Nera Butković | Manuela Kujundžić | 4. |
Danko Radman | Manuela Kujundžić | 4. |
Natali Rožić | Manuela Kujundžić | 4. |
TEHNIČKA KULTURA
IME I PREZIME | MENTOR | MJESTO |
5. RAZRED | ||
Tomislav Furjan | Miro Matijaš | 1. |
6. RAZRED | ||
Iva Kocet | Miro Matijaš | 1. |
Fran Acel | Miro Matijaš | 2. |
Patrik Lozić | Miro Matijaš | 2. |
Tina Horvatić | Miro Matijaš | 3. |
Dino Planinc | Miro Matijaš | 4. |
Dorijan Dravinac | Miro Matijaš | 5. |
Luka Merzel | Miro Matijaš | 6. |
8. RAZRED | ||
Mario Bogdanić | Miro Matijaš | 1. |
Ivan Balog | Miro Matijaš | 2. |
Danko Radman | Miro Matijaš | 3. |
Josip Acel | Miro Matijaš | 1. |
MATEMATIKA
IME I PREZIME | MENTOR | MJESTO |
5. RAZRED | ||
Gabi Ložar | Danijel Pavrlišak | 1. |
6. RAZRED | ||
Antonija Babić | Maja Loina | 1. |
Iva Kocet | Maja Loina | 2. |
Luka Merzel | Maja Loina | 3. |
Lara Šunjo | Maja Loina | 3. |
Gabrijel Petreković | Maja Loina | 4. |
Lara Loina | Maja Loina | 5. |
Tin Hosu | Maja Loina | 6. |
Dino Planinc | Maja Loina | 6. |
7. RAZRED | ||
Dora Lendvaj | Marcela Prebeg | 1. |
Nika Rusan | Marcela Prebeg | 2. |
Anja Sanković | Marcela Prebeg | 3. |
Antonio Klekovec | Marcela Prebeg | 4. |
Josip Roc | Marcela Prebeg | 4. |
8. RAZRED | ||
Mislav Barta | Maja Loina | 1. |
Lana Marković | Danijel Pavrlišak | 2. |
Petra Jelaš | Maja Loina | 3. |
ENGLESKI JEZIK
IME I PREZIME | MENTOR | MJESTO |
8. RAZRED | ||
Danko Radman | Dunja Mijović | 1. |
Nikola Kozić | Dunja Mijović | 2. |
Nera Butković | Dunja Mijović | 3. |
Luka Jagnjić | Dunja Mijović | 4. |
Laura Moštak | Dunja Mijović | 5. |
HRVATSKI JEZIK
IME I PREZIME | MENTOR | MJESTO |
7. RAZRED | ||
Josipa Pleše | Martina Ivić | 1. |
8. RAZRED | ||
Kolinda Pleše | Martina Tutić | 1. |
Natali Rožić | Martina Tutić | 2. |
Luka Jagnjić | Martina Tutić | 3. |
Laura Gojšić | Martina Tutić | 4. |
Dorian Faletar | Martina Tutić | 5. |
LIKOVNA KULTURA
IME I PREZIME | MENTOR | MJESTO |
5. RAZRED | ||
Jakov Beronić | Igor Taritaš | 1. |
7. RAZRED | ||
Marija Jurić | Igor Taritaš | 1. |
Vanessa Čaušević | Igor Taritaš | 1. |
8. RAZRED | ||
Nikola Kozić | Igor Taritaš | 1. |
INFORMATIKA
PROGRAMSKI JEZIK LOGO
IME I PREZIME | MENTOR | MJESTO |
5. RAZRED | ||
Petar Beronić | Maja Bezuk | 1. |
Marko Lukšić | Maja Bezuk | 2. |
Jakov Beronić | Maja Bezuk | 3. |
6. RAZRED | ||
Tin Hosu | Maja Bezuk | 1. |
7. RAZRED | ||
Dora Lendvaj | Maja Bezuk | 1. |
Nika Rusan | Maja Bezuk | 2. |
Antonio Žagar | Maja Bezuk | 3. |
Valentino Golubić | Maja Bezuk | 3. |
PROGRAMSKI JEZIK C++
IME I PREZIME | MENTOR | MJESTO |
7. RAZRED | ||
Dora Lendvaj | Maja Bezuk | 1. |
DIGITALNE KOMPETENCIJE
IME I PREZIME | MENTOR | MJESTO |
5. RAZRED | ||
Gabi Ložar | Maja Bezuk | 1. |
6. RAZRED | ||
Antonija Babić | Maja Bezuk | 1. |
FIZIKA
IME I PREZIME | MENTOR | MJESTO |
8.RAZRED | ||
Laura Moštak | Ivana Klišanin | 1. |
Mislav Barta | Ivana Klišanin | 2. |
ŠKOLSKA NATJECANJA 2018.
POVIJEST
IME I PREZIME | MENTOR | MJESTO |
7. RAZRED | ||
Josipa Bijelić | Manuela Kujundžić | 1. |
Dina Jurić | Natalija Budetić | 1. |
Laura Gojšić | Manuela Kujundžić | 2. |
Jelena Sučić | Natalija Budetić | 3. |
Sara Kolić | Natalija Budetić | 4. |
8. RAZRED | ||
Fran Petrović | Manuela Kujundžić | 1. |
Terezija Žagar | Manuela Kujundžić | 2. |
Dino Gmaz | Manuela Kujundžić | 3. |
Adriano Faletar | Manuela Kujundžić | 4. |
Josip Iličić | Manuela Kujundžić | 4. |
Ante Jelić | Manuela Kujundžić | 5. |
Dino Tomaić | Manuela Kujundžić | 6. |
Leonardo Briševac | Manuela Kujundžić | 7. |
Josip Dolenčić | Manuela Kujundžić | 7. |
David Grgić | Natalija Budetić | 8. |
Jan Slovic | Natalija Budetić | 8. |
Petra Bastalec | Natalija Budetić | 9. |
FIZIKA
IME I PREZIME | RAZRED | MENTOR | MJESTO |
Dorijan Lendvaj | 8. | Ivana Klišanin | 1. |
KEMIJA
IME I PREZIME | RAZRED | MENTOR | MJESTO |
Dorijan Lendvaj | 8. | Martina Žatečki | 1. |
Dino Gmaz | 8. | Martina Žatečki | 2. |
Antonio Klišanin | 8. | Martina Žatečki | 3. |
Enea Jurec | 8. | Martina Žatečki | 4. |
BIOLOGIJA
Ime i prezime | Mentor | Mjesto |
7. RAZRED | ||
Lorena Doželenčić | Tamara Đurđević Filipović | 1. |
Laura Gojšić | Tamara Đurđević Filipović | 2. |
8. RAZRED | ||
Petra Bastalec | Asifa Štibrić | 1. |
Magdalena Cvetić | Asifa Štibrić | 2. |
Martina Marijan | Tamara Đurđević Filipović | 3. |
Leon Dečman | Asifa Štibrić | 4. |
Enea Jurec | Tamara Đurđević Filipović | 5. |
Marko Salar | Asifa Štibrić | 6. |
Marina Markovć | Asifa Štibrić | 7. |
Antea Rusan | Asifa Štibrić | 8. |
Ria Štibrić | Asifa Štibrić | 9. |
HRVATSKI JEZIK
Ime i prezime | Mentor | Ostvareno mjesto |
7. RAZRED | ||
Josipa Bijelić | Martina Tutić | 1. |
Laura Gojšić | Martina Tutić | 2. |
8. RAZRED | ||
Karla Jurčić | Kristina Jalšić | 1. |
Zvonimir Barta | Kristina Jalšić | 2. |
Lucija Žilić | Kristina Jalšić | 3. |
Anita Dujić | Kristina Jalšić | 4. |
Ivana Nikolić | Kristina Jalšić | 5. |
ENGLESKI JEZIK
Ime i prezime | Mentor | Ostvareno mjesto |
8. RAZRED | ||
Ante Jelić | Dunja Mijović | 1. |
Matej Karić | Dunja Mijović | 2. |
Magdalena Cvetić | Dunja Mijović | 3. |
Ena Cvetko | Dunja Mijović | 4. |
Tino Tomaić | Dunja Mijović | 4. |
Erika Miljak | Dunja Mijović | 5. |
Ria Štibrić | Dunja Mijović | 6. |
Marina Marković | Dunja Mijović | 7. |
TEHNIČKA KULTURA
Ime i prezime | Mentor | Ostvareno mjesto | Kategorija |
5. RAZRED | MAKETARSTVO I MODELARSTVO | ||
Anamarija Florijanov | Miro Matijaš | 1. | |
Patrik Lozić | Miro Matijaš | 2. | |
Dorijan Dravinac | Miro Matijaš | 3. | |
Filip Cvjetojević | Miro Matijaš | 4. | |
6. RAZRED | GRADITELJSTVO | ||
Ivan Bingula | Miro Matijaš | 1. | |
Gordana Jovanović | Miro Matijaš | 2. | |
7. RAZRED | FOTOGRAFIJA | ||
Josip Acel | Darko Rakić | 1. | |
Nikola Kozić | Darko Rakić | 2. | |
Lana Marković | Darko Rakić | 3. | |
Lana Dujić | Darko Rakić | 4. | |
8. RAZRED | ELEKTROTEHNIKA | ||
Luka Cvjetojević | Miro Matijaš | 1. | |
Vladimir Florijanović | Miro Matijaš | 2. |
GEOGRAFIJA
Ime i prezime | Mentor | Ostvareno mjesto |
5. RAZRED | ||
Antonija Babić | Bosiljka Krešo | 1. |
6. RAZRED | ||
Josipa Pleše | Ivana Bobinac-Culović | 1. |
Dora Lendvaj | Bosiljka Krešo | 2. |
Ivan Bingula | Ivana Bobinac-Culović | 3. |
Antonio Mišković | Ivana Bobinac-Culović | 4. |
7. RAZRED | ||
Domagoj Jež | Bosiljka Krešo | 1. |
Laura Moštak | Bosiljka Krešo | 2. |
Sara Kolić | Bosiljka Krešo | 3. |
Jelena Sučić | Bosiljka Krešo | 4. |
8. RAZRED | ||
Dorijan Lendvaj | Bosiljka Krešo | 1. |
Iva Grbavac | Ivana Bobinac-Culović | 2. |
Martina Marijan | Ivana Bobinac-Culović | 3. |
Borna Žilić | Ivana Bobinac-Culović | 4. |
Enea Jurec | Ivana Bobinac-Culović | 5. |
Dino Gmaz | Bosiljka Krešo | 5. |
MATEMATIKA
Ime i prezime | Razred | Mentor | Ostvareno mjesto |
4. RAZRED | |||
Fran Šimić | 4. | Marija Potočki | 1. |
Marko Lukšić | 4. | Marija Potočki | 2. |
5. RAZRED | |||
Iva Kocet | 5. | Marcela Prebeg | 1. |
Gabrijel Petreković | 5. | Marcela Prebeg | 2. |
Antonija Babić | 5. | Marcela Prebeg | 2. |
Lara Loina | 5. | Maja Loina | 3. |
Marko Petrović | 5. | Maja Loina | 4. |
Lorena Turk | 5. | Maja Loina | 5. |
Mateja Rogić | 5. | Maja Loina | 6. |
Lorena Matijević | 5. | Marcela Prebeg | 7. |
Josip Pačarek | 5. | Maja Loina | 8. |
6. RAZRED | |||
Dora Lendvaj | 6. | Marcela Prebeg, Zvjezdana Martinec | 1. |
Antonio Klekovec | 6. | Marcela Prebeg | 2. |
Anja Sanković | 6. | Marcela Prebeg | 2. |
Ivan Bingula | 6. | Zvjezdana Martinec | 3. |
Nika Rusan | 6 | Marcela Prebeg | 4. |
Josipa Pleše | 6. | Zvjezdana Martinec | 4. |
Iva Vincar | 6. | Zvjezdana Martinec | 5. |
Josip Roc | 6. | Marcela Prebeg | 5. |
Marina Žnajder | 6. | Zvjezdana Martinec | 6. |
7. RAZRED | |||
Lana Marković | 7. | Josipa Blažević | 1. |
Jelena Sučić | 7. | Josipa Blažević | 2. |
Laura Moštak | 7. | Josipa Blažević | 3. |
Lana Dujić | 7. | Josipa Blažević | 4. |
Marija Đudarić | 7. | Maja Loina | 5. |
Laura Gojšić | 7. | Maja Loina | 6. |
Maja Ratkajec | 7. | Josipa Blažević | 6. |
Ana Šarčević | 7. | Maja Loina | 7. |
8. RAZRED | |||
Dorijan Lendvaj | 8. | Zvjezdana Martinec | 1. |
Petra Bastalec | 8. | Josipa Blažević | 2. |
Marko Pavličević | 8. | Josipa Blažević | 3. |
Karlo Jurić | 8. | Josipa Blažević | 4. |
Adriano Faletar | 8. | Zvjezdana Martinec | 5. |
Ante Jelić | 8. | Zvjezdana Martinec | 5. |
Karlo Jerković | 8. | Josipa Blažević | 5. |
Emanuel Petreković | 8. | Josipa Blažević | 6. |
INFORMATIKA
PROGRAMSKI JEZIK C++
Ime i prezime | Razred | Mentor | Ostvareno mjesto |
Dora Lendvaj | 6. | Zvijezdana Žigolić Južvak | 1. |
Dorijan Lendvaj | 8. | Darko Rakić | 1. |
PROGRAMSKI JEZIK LOGO
Ime i prezime | Razred | Mentor | Ostvareno mjesto |
Josip Pačarek | 5. | Zvijezdana Žigolić Južvak | 1. |
Marko Marijan | 5. | Zvijezdana Žigolić Južvak | 1. |
Tin Hosu | 5. | Zvijezdana Žigolić Južvak | 1. |
Antonio Blažević | 5. | Zvijezdana Žigolić Južvak | 2. |
Ivana Jerbić | 5. | Zvijezdana Žigolić Južvak | 2. |
Dora Lendvaj | 6. | Zvijezdana Žigolić Južvak | 1. |
Dorijan Lendvaj | 8. | Darko Rakić | 1. |
ŠKOLSKA NATJECANJA 2017.
FIZIKA (školsko i općinsko natjecanje)
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Donatela Rožić | 8. | 1. | Ivana Klišanin |
TEHNIČKA KULTURA
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Bruna Križanić | 8. | 1. | Darko Rakić |
Leticija Iverović | 8. | 2. | Darko Rakić |
Sara Roginić | 8. | 3. | Darko Rakić |
Laura Moštak | 6. | 4. | Darko Rakić |
Josip Acel | 6. | 5. | Darko Rakić |
Laura Tečec | 6. | 6. | Darko Rakić |
Jana Filipčić | 8. | 7. | Darko Rakić |
Sara Vuković | 8. | 8. | Darko Rakić |
Benjamin Barbarić | 8. | 1. | Miro Matijaš |
Edi Hršak | 8. | 2. | Miro Matijaš |
Patrik Turina | 8. | 2. | Miro Matijaš |
POVIJEST
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Mihael Potočki | 8. | 1. | Natalija Budetić |
Ivan Škojo | 8. | 1. | Natalija Budetić |
Iva Jurić | 8. | 2. | Natalija Budetić |
Sara Roginić | 8. | 3. | Natalija Budetić |
Ana Kocet | 8. | 4. | Manuela Kujundžić |
Fran Petrović | 7. | 1. | Manuela Kujundžić |
Dino Gmaz | 7. | 2. | Manuela Kujundžić |
Adriano Faletar | 7. | 3. | Manuela Kujundžić |
Josip Dolenčić | 7. | 4. | Manuela Kujundžić |
Josip Iličić | 7. | 5. | Manuela Kujundžić |
Terezija Žagar | 7. | 6. | Manuela Kujundžić |
Leonardo Briševac | 7. | 7. | Manuela Kujundžić |
Lucija Žilić | 7. | 8. | Natalija Budetić |
Ana Jukić | 7. | 9. | Natalija Budetić |
David Grgić | 7. | 10. | Natalija Budetić |
Petra Bastalec | 7. | 11. | Natalija Budetić |
Tamara Krifka | 7. | 12. | Manuela Kujundžić |
Magdalena Cvetić | 7. | 13. | Natalija Budetić |
Lorena Jurišić | 7. | 14. | Manuela Kujundžić |
KEMIJA
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Dorijan Lendvaj | 7. | 1. | Martina Žatečki |
Sara Roginić | 8. | 1. | Martina Žatečki |
Bruna Križanić | 8. | 2. | Martina Žatečki |
HRVATSKI JEZIK
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Karla Jurić | 7. | 1. | Nikolina Petranović |
Adriano Faletar | 7. | 2. | Martina Ivić |
Magdalena Cvetić | 7. | 3. | Sanja Kos |
Zvonimir Barta | 7. | 3. | Nikolina Petranović |
Marina Marković | 7. | 4. | Sanja Kos |
Ante Jelić | 7. | 5. | Martina Ivić |
Marko Pavličević | 7. | 6. | Sanja Kos |
Martina Marijan | 7. | 7. | Martina Ivić |
Petra Bastalec | 7. | 8. | Sanja Kos |
Ana Jukić | 7. | 9. | Nikolina Petranović |
David Grgić | 7. | 10. | Sanja Kos |
Patricia Rakidžija | 8. | 1. | Kristina Jalšić |
Iva Kos | 8. | 2. | Sanja Kos |
Marta Vnučec | 8. | 3. | Sanja Kos |
Ivona Lovrić | 8. | 4. | Sanja Kos |
Ana Kocet | 8. | 5. | Sanja Kos |
BIOLOGIJA
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Patricia Rakidžija | 8. | 1. | Tamara Đurđević Filipović |
Ivona Dečman | 8. | 2. | Asifa Štibrić |
Iva Jurić | 8. | 3. | Asifa Štibrić |
Sara Roginić | 8. | 4. | Asifa Štibrić |
Mihael Potočki | 8. | 5. | Asifa Štibrić |
Lovro Ivić | 8. | 5. | Tamara Đurđević Filipović |
Karlo Šalata | 8. | 5. | Tamara Đurđević Filipović |
Filip Pavrlišak | 8. | 6. | Asifa Štibrić |
MATEMATIKA
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Iva Kocet | 4. | 1. | Željka Šimić |
Gabrijel Petreković | 4. | 2. | Željka Šimić |
Dora Lendvaj | 5. | 1. | Marcela Prebeg |
Ivan Bingula | 5. | 2. | Zvjezdana Martinec |
Marina Žnajder | 5. | 3. | Zvjezdana Martinec |
Nika Tkalec | 5. | 4. | Marcela Prebeg |
Josipa Pleše | 5. | 5. | Zvjezdana Martinec |
Josip Roc | 5. | 6. | Marcela Prebeg |
Antonio Mišković | 5. | 7. | Zvjezdana Martinec |
Franko Dečman | 5. | 8. | Marcela Prebeg |
Antonio Klekovec | 5. | 9. | Marcela Prebeg |
Larissa Turk | 5. | 10. | Zvjezdana Martinec |
Tea Grubec | 5. | 10. | MarcelaPrebeg |
Borna Ložar | 5. | 12. | Zvjezdana Martinec |
Lana Dujić | 6. | 1. | Josipa Blažević |
Josip Prebeg | 6. | 2. | Josipa Blažević |
Mislav Barta | 6. | 2. | Josipa Blažević |
Ana Šarčević | 6. | 4. | Maja Loina |
Maja Ratkajec | 6. | 5. | Josipa Blažević |
Laura Gojšić | 6. | 6. | Maja Loina |
Dorijan Lendvaj | 7. | 1. | Zvjezdana Martinec |
Petra Bastalec | 7. | 2. | Josipa Blažević |
Adriano Faletar | 7. | 3. | Zvjezdana Martinec |
Marko Pavličević | 7. | 4. | Josipa Blažević |
Emanuel Petreković | 7. | 5. | Josipa Blažević |
Lorena Jurišić | 7. | 6. | Zvjezdana Martinec |
David Grgić | 7. | 7. | Josipa Blažević |
Karlo Jurić | 7. | 8. | Josipa Blažević |
Karlo Jerković | 7. | 8. | Josipa Blažević |
Matej Karić | 7. | 10. | Zvjezdana Martinec |
Ivona Dečman | 8. | 1. | Marcela Prebeg |
Patricia Rakidžija | 8. | 2. | Maja Loina |
Filip Pavrlišak | 8. | 3. | Marcela Prebeg |
Ivan Škojo | 8. | 3. | Marcela Prebeg |
Sara Roginić | 8. | 3. | Marcela Prebeg |
ENGLESKI JEZIK
Učenik | Razred |
Mjesto |
Mentor |
Bruna Križanić | 8. | 1. | Dunja Mijović |
Karlo Šalata | 8. | 2. | Snježana Pavić |
Marija Pleše | 8. | 3. | Dunja Mijović |
Benjamin Barbarić | 8. | 4. | Snježana Pavić |
Edi Hršak | 8. | 5. | Snježana Pavić |
GEOGRAFIJA
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Dora Lendvaj | 5. | 1. | Bosiljka Krešo |
Ivan Bingula | 5. | 2. | Ivana Bobinac-Culović |
Tonka Vnučec | 5. | 3. | Ivana Bobinac-Culović |
Antonio Mišković | 5. | 4. | Ivana Bobinac-Culović |
Antonio Žagar | 5. | 4. | Ivana Bobinac-Culović |
Jelena Sučić | 6. | 1. | Bosiljka Krešo |
Sara Kolić | 6. | 2. | Bosiljka Krešo |
Dorijan Lendvaj | 7. | 1. | Bosiljka Krešo |
Adriano Faletar | 7. | 2. | Ivana Bobinac-Culović |
Martina Marijan | 7. | 3. | Ivana Bobinac-Culović |
Dino Gmaz | 7. | 4. | Bosiljka Krešo |
David Grgić | 7. | 5. | Bosiljka Krešo |
Iva Grbavac | 7. | 6. | Ivana Bobinac-Culović |
Leonardo Briševac | 7. | 7. | Bosiljka Krešo |
Enea Jurec | 7. | 8. | Ivana Bobinac-Culović |
Mihael Potočki | 8. | 1. | Bosiljka Krešo |
Lovro Ivić | 8. | 2. | Ivana Bobinac-Culović |
INFORMATIKA
Učenik | Razred |
Mjesto |
Kategorija | Mentor |
Dora Lendvaj | 5. | 1. | Logo | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Dia Pleše | 6. | 1. | Logo | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Dorijan Lendvaj | 7. | 1. | Logo | Darko Rakić |
Benjamin Barbarić | 8. | 1. | Osnove informatike | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Karlo Šalata | 8. | 2. | Osnove informatike | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Donatela Rožić | 8. | 3. | Osnove informatike | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Dora Lendvaj | 5. | 1. | Algoritmi C++ | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Dorijan Lendvaj | 7. | 1. | Algoritmi C++ | Darko Rakić |
ŠKOLSKA NATJECANJA 2016.
BIOLOGIJA
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Mateo Perestegi | 8. | 1. | Tamara Đurđević Filipović |
Dario Šaka | 8. | 2. | Tamara Đurđević Filipović |
Marino Grbavac | 8. | 3. | Tamara Đurđević Filipović |
Dorian Lacković | 8. | 4. | Asifa Štibrić |
Filip Šimić | 8. | 5. | Asifa Štibrić |
Anamarija Prebeg | 8. | 6. | Asifa Štibrić |
Dario Faletar | 8. | 7. | Tamara Đurđević Filipović |
Patricia Rakidžija | 7. | 1. | Tamara Đurđević Filipović |
TEHNIČKA KULTURA
Učenik | Razred | Kategorija | Mjesto | Mentor |
Dorijan Lendvaj | 6. | 91 | 1 | Miro Matijaš |
Luka Bencek | 8. | 93 | 1 | |
Mario Novačić | 8. | 93 | 1 | |
Dario Šaka | 8. | 94 | 1 | |
Filip Belet | 8. | 94 | 1 | |
Josip Acel | 5. | 85 | 1 | |
Mario Bogdanić | 5. | 85 | 2 | |
Bruno Pačarek | 5. | 85 | 2 | |
Josip Vincar | 5. | 85 | 3 | |
Luka Jagnjić | 5. | 85 | 4 | |
Luka Cvetojević | 6. | 86 | 1 | |
Josip Dolenčić | 6. | 86 | 2 | |
Valentina Obranović | 6. | 86 | 3 | |
Lorena Jurišić | 6. | 86 | 4 | |
Fran Petrović | 6. | 86 | 5 | |
Antonio Pranjić | 6. | 86 | 6 | |
Filip Šimić | 8. | 89 | 1 | |
Filip Jukić | 8. | 89 | 2 | |
Teo Miljak | 8. | 89 | 3 | |
Karlo Premrl | 8. | 89 | 4 | |
Dina Jurić | 5. | 92 | 1 | |
Leticija Iverović | 7. | 92 | 2 | |
Bruna Križanić | 7. | 92 | 3 | |
Ivan Nikolić | 7. | 92 | 3 | |
Sara Vuković | 7. | 92 | 4 | |
Laura Moštak | 5. | 92 | 5 | |
Sara Roginić | 7. | 92 | 6 | |
Ana Grden | 7. | 92 | 7 |
POVIJEST
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Iva Jurić | 7. | 1. | Natalija Budetić |
Mihael Potočki | 7. | 2. | Natalija Budetić |
Ivan Škojo | 7. | 3. | Natalija Budetić |
Sara Roginić | 7. | 3. | Natalija Budetić |
Patricia Rakidžija | 7. | 4. | Manuela Kujundžić |
Laura Bulatović | 7. | 5. | Natalija Budetić |
Ana Kocet | 7. | 6. | Manuela Kujundžić |
Nika Šljubura | 8. | 1. | Manuela Kujundžić |
Marino Grbavac | 8. | 2. | Manuela Kujundžić |
Kristijan Štefičić | 8. | 3. | Manuela Kujundžić |
Klara Dolenčić | 8. | 4. | Manuela Kujundžić |
Karlo Andlar | 8. | 5. | Manuela Kujundžić |
Filip Šimić | 8. | 6. | Natalija Budetić |
Karlo Moravski | 8. | 7. | Natalija Budetić |
Mateo Perestegi | 8. | 8. | Manuela Kujundžić |
Anamarija Prebeg | 8. | 9. | Natalija Budetić |
Filip Jukić | 8. | 10. | Natalija Budetić |
HRVATSKI JEZIK
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Patricia Rakidžija | 7. | 1. | Martina Tutić |
Ivan Škojo | 7. | 2. | Lucija Vlahov |
Mihael Potočki | 7. | 3. | Lucija Vlahov |
Ivo Žilić | 7. | 3. | Lucija Vlahov |
Sara Vuković | 7. | 4. | Lucija Vlahov |
Ivona Dečman | 7. | 5. | Lucija Vlahov |
Iva Jurić | 7. | 6. | Lucija Vlahov |
Karlo Šalata | 7. | 7. | Nikolina Petranović |
Filip Jukić | 8. | 1. | Lucija Vlahov |
Antonela Ratkajec | 8. | 2. | Lucija Vlahov |
Karlo Moravski | 8. | 3. | Lucija Vlahov |
Sara Kramarić | 8. | 3. | Lucija Vlahov |
Marina Macan | 8. | 4. | Lucija Vlahov |
NJEMAČKI JEZIK
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Karlo Andlar | 8. | 1. | Kristina Kardaš |
Dorian Lacković | 8. | 2. | Kristina Kardaš |
Karlo Moravski | 8. | 3. | Kristina Kardaš |
GEOGRAFIJA
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Lorena Doželenčić | 5. | 1. | Bosiljka Krešo |
Dina Jurić | 5. | 2. | Bosiljka Krešo |
Josip Prebeg | 5. | 3. | Bosiljka Krešo |
Mislav Barta | 5. | 4. | Bosiljka Krešo |
Dorijan Lendvaj | 6. | 1. | Bosiljka Krešo |
Martina Marjan | 6. | 2. | Ivana Bobinac-Culović |
Ante Jelić | 6. | 3. | Ivana Bobinac-Culović |
Leonardo Briševac | 6. | 4. | Ivana Bobinac-Culović |
Kristijan Tutić | 6. | 5. | Ivana Bobinac-Culović |
Terezija Žagar | 6. | 6. | Ivana Bobinac-Culović |
Tamara Krifka | 6. | 7. | Ivana Bobinac-Culović |
Mihael Potočki | 7. | 1. | Bosiljka Krešo |
Patricia Rakidžija | 7. | 2. | Ivana Bobinac-Culović |
Filip Šimić | 8. | 1. | Bosiljka Krešo |
Kristijan Štefičić | 8. | 2. | Ivana Bobinac-Culović |
FIZIKA
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Filip Beleta | 8. | 1. | Ivana Klišanin |
Dario Faletar | 8. | 2. | Ivana Klišanin |
MATEMATIKA
4.RAZRED
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Dora Lendvaj | 4. | 1. | Mladen Bago |
Lara Kuntić | 4. | 2. | Martina Klanjčić |
Martina Žnajder | 4. | 3. | Martina Klanjčić |
Marta Dolenčić | 4. | 4. | Martina Klanjčić |
Nika Tkalec | 4. | 5. | Lahorka Drčić |
Josip Roc | 4. | 6. | Lahorka Drčić |
Antonio Mišković | 4. | 7. | Martina Klanjčić |
5. RAZRED
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Lana Dujić | 5. | 1. | Josipa Blažević |
Fran Mihelčić | 5. | 2. | Maja Loina |
Josipa Bijelić | 5. | 3. | Maja Loina |
Dina Jurić | 5. | 4. | Josipa Blažević |
Tin Cindrić | 5. | 5. | Maja Loina |
Mislav Barta | 5. | 6. | Josipa Blažević |
Marija Đudarić | 5. | 7. | Maja Loina |
Ana Bešker | 5. | 8. | Maja Loina |
Dorian Faletar | 5. | 9. | Maja Loina |
Ana Šarčević | 5. | 10. | Maja Loina |
Josip Prebeg | 5. | 11. | Josipa Blažević |
Lukas Merkaš | 5. | 12. | Maja Loina |
6. RAZRED
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Dorijan Lendvaj | 6. | 1. | Zvjezdana Martinec |
Petra Bastalec | 6. | 2. | Josipa Blažević |
Zvonimir Barta | 6. | 3. | Danijel Pavrlišak |
Lorena Jurišić | 6. | 4. | Zvjezdana Martinec |
Terezija Žagar | 6. | 5. | Zvjezdana Martinec |
David Grgić | 6. | 6. | Josipa Blažević |
Karlo Jerković | 6. | 7. | Josipa Blažević |
Karlo Jurić | 6. | 8. | Josipa Blažević |
Tamara Krifka | 6. | 9. | Zvjezdana Martinec |
Adriano Faletar | 6. | 10. | Zvjezdana Martinec |
7. RAZRED
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Patricija Rakidžija | 7. | 1. | Maja Loina |
Ivan Škojo | 7. | 2. | Marcela Prebeg |
Sara Roginić | 7. | 3. | Marcela Prebeg |
Ivona Dečman | 7. | 4. | Marcela Prebeg |
Donatela Rožić | 7. | 5. | Maja Loina |
Filip Pavrlišak | 7. | 6. | Marcela Prebeg |
8. RAZRED
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Filip Beleta | 8. | 1. | Zvjezdana Martinec |
Marino Grbavac | 8. | 2. | Zvjezdana Martinec |
Mateo Perestegi | 8. | 3. | Zvjezdana Martinec |
Dario Faletar | 8. | 4. | Zvjezdana Martinec |
Mario Novačić | 8. | 5. | Marcela Prebeg |
Antonela Lisjak | 8. | 6. | Zvjezdana Martinec |
Matija Kajgana | 8. | 7. | Zvjezdana Martinec |
Filip Šimić | 8. | 8. | Marcela Prebeg |
Boris Mišković | 8. | 9. | Zvjezdana Martinec |
Dario Šaka | 8. | 10. | Zvjezdana Martinec |
ENGLESKI JEZIK
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Dorian Lacković | 8. | 1. | Dunja Mijović |
Filip Beleta | 8. | 2. | Marija Brlek |
Nika Šljubura | 8. | 3. | Marija Brlek |
Filip Jukić | 8. | 4. | Dunja Mijović |
Damir Randić | 8. | 5. | Marija Brlek |
Lorena Sikirić | 8. | 5. | Dunja Mijović |
Ivor Pleše | 8. | 6. | Dunja Mijović |
Karlo Moravski | 8. | 7. | Dunja Mijović |
VJERONAUK
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Karlo Jurić | 6. | 1. | Danijel Markešić; Davor |
Ivan Nikolić | 7. | 2. | Danijel Markešić |
Ante Šarčević | 8. | 3. | Danijel Markešić |
Emanuel Petreković | 6. | 4. | Danijel Markešić |
INFORMATIKA
LOGO
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Dia Pleše | 5. | 1. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Kolinda Pleše | 5. | 2. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Natali Rožić | 5. | 3. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Dorijan Lendvaj | 6. | 1. | Darko Rakić; Vlado Lendvaj |
Filip Beleta | 8. | 1. | Zvijezdana Ž. J.; Dražen Beleta |
Mario Novačić | 8. | 2. | Darko Rakić |
Dario Šaka | 8. | 3. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
C++
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Dorijan Lendvaj | 6. | 1. | Darko Rakić; Vlado Lendvaj |
Filip Beleta | 8. | 1. | Zvijezdana Ž. J.; Dražen Beleta |
Mario Novačić | 8. | 2. | Darko Rakić; Vlado Lendvaj |
Dario Šaka | 8. | 2. | Zvijezdana Ž. J.; Vlado Lendvaj |
OSNOVE INFORMATIKE
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Marino Grbavac | 8. | 1. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Nika Šljubura | 8. | 2. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Paola Tija Tutić | 8. | 3. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Filip Jukić | 8. | 4. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Dorian Lacković | 8. | 5. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Dario Faletar | 8. | 6. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Nola Kocet | 8. | 7. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
ŠKOLSKA NATJECANJA 2015.
VJERONAUČNA OLIMPIJADA – školsko
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Sara Vuković, Ante Šarčević, Karlo Jurić, Ivona Markotić | 6., 7., 5., 5. | 23. | Danijel Markešić |
ŠKOLSKO NATJECANJE IZ BIOLOGIJE
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Michael-Ivan Pelegrin | 8. | 1. | Tamara Đurđević Filipović |
Igor Kosić | 8. | 2. | Asifa Štibrić |
Lovro Parić Ivičić | 8. | 3. | Tamara Đurđević Filipović |
Monika Kadak | 8. | 4. | Tamara Đurđević Filipović |
Dora Bičanić | 8. | 5. | Asifa Štibrić |
Lora Balog | 8. | 6. | Asifa Štibrić |
Matea Mikulić | 8. | 7. | Asifa Štibrić |
Lea Kovačić | 8. | 8. | Tamara Đurđević Filipović |
Adrijano Ričko | 8. | 9. | Asifa Štibrić |
Anamarija Maranić | 8. | 10. | Asifa Štibrić |
Zvonimir Sučić | 8. | 10. | Asifa Štibrić |
Dorotea Sabo | 8. | 11. | Asifa Štibrić |
Nikolina Pavličević | 8. | 11. | Asifa Štibrić |
Valentina Golomboš | 8. | 12. | Asifa Štibrić |
Lana Antoliš | 7. | 13. | Asifa Štibrić |
ŠKOLSKO NATJECANJE IZ TEHNIČKE KULTURE
Učenik | Razred | Kategorija | Mjesto | Mentor |
Ante Jelić | 5. | maketarstvo i modelarstvo | 1. | Miro Matijaš |
Fran Petrović | 5. | maketarstvo i modelarstvo | 2. | Miro Matijaš |
Sanja Mišković | 5. | maketarstvo i modelarstvo | 3. | Miro Matijaš |
Gabrijela Erdelj | 5. | maketarstvo i modelarstvo | 4. | Miro Matijaš |
Edi Hršak | 6. | graditeljstvo | 1. | Miro Matijaš |
Gabrijela Filipović | 6. | graditeljstvo | 2. | Miro Matijaš |
Sara Acel | 6. | graditeljstvo | 3. | Miro Matijaš |
Filip Šimić | 7. | obrada materijala | 1. | Miro Matijaš |
Filip Jukić | 7. | obrada materijala | 2. | Miro Matijaš |
Karlo Premrl | 7. | obrada materijala | 3. | Miro Matijaš |
Igor Kosić | 8. | elektrotehnika | 1. | Miro Matijaš |
David Kovačević | 8. | elektrotehnika | 2. | Miro Matijaš |
Josip Nikolić | 8. | elektrotehnika | 3. | Miro Matijaš |
Michael-Ivan Pelegrin | 8. | elektronika | 1. | Miro Matijaš |
Anto Jagnjić | 8. | elektronika | 2. | Miro Matijaš |
Dorijan Lendvaj | 8. | robotika | 1. | Miro Matijaš |
Bruna Kiržanić | 6. | foto tehnika | 1. | Darko Rakić |
Kristijan Jalšić | 8. | foto tehnika | 2. | Darko Rakić |
Leticija Iverović | 6. | foto tehnika | 3. | Darko Rakić |
Iva Jurić | 6. | foto tehnika | 4. | Darko Rakić |
Sara Vuković | 6. | foto tehnika | 5. | Darko Rakić |
Patrik Pintarić | 8. | foto tehnika | 6. | Darko Rakić |
Mario Novačić | 7. | robotsko spašavanje žrtve | 1. | Miro Matijaš |
Luka Bencek | 7. | robotsko spašavanje žrtve | 2. | Miro Matijaš |
Dario Šaka | 7. | automatika | 1. | Miro Matijaš |
Teo Miljak | 7. | automatika | 2. | Miro Matijaš |
Filip Beleta | 7. | smotra mladih poduzetnika RH | 1. | Miro Matijaš |
ŠKOLSKO NATJECANJE IZ KEMIJE
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Igor Kosić | 8. | 1. | Martina Žatečki |
Michael-Ivan Pelegrin | 8. | 2. | Martina Žatečki |
Patrik Pintarić | 8. | 3. | Martina Žatečki |
ŠKOLSKO NATJECANJE IZ NJEMAČKOG JEZIKA
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Žana Vonić | 8. | 1. | Kristina Kardaš |
Dora Bičanić | 8. | 2. | Kristina Kardaš |
Lovro Parić Ivičić | 8. | 3. | Kristina Kardaš |
Ivona Bunčić | 8. | 4. | Kristina Kardaš |
Neven Bijelić | 8. | 5. | Kristina Kardaš |
David Rebić | 8. | 6. | Kristina Kardaš |
OPĆINSKO NATJECANJE IZ POVIJESTI
7. razred
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Marino Grbavac | 7. | 1. | Manuela Kujundžić |
Mateo Perestegi | 7. | 2. | Manuela Kujundžić |
8. razred
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Marin Knežević | 8. | 1. | Natalija Budetić |
Anamarija Vinceković | 8. | 2. | Natalija Budetić |
Josip Nikolić | 8. | 3. | Natalija Budetić |
Mihana Hasak | 8. | 3. | Manuela Kujundžić |
Neven Bijelić | 8. | 4. | Manuela Kujundžić |
Ana-Marija Klekovec | 8. | 5. | Manuela Kujundžić |
Borna Hubak | 8. | 6. | Natalija Budetić |
OPĆINSKO NATJECANJE IZ FIZIKE
8. razredi
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Igor Kosić | 8. | 1. | Ivana Klišanin |
ŠKOLSKO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE
5. razredi
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Dorijan Lendvaj | 5. | 1. | Bosiljka Krešo |
Dino Gmaz | 5. | 2. | Bosiljka Krešo |
6. razredi
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Mihael Potočki | 6. | 1. | Bosiljka Krešo |
Patricia Rakidžija | 6. | 2. | Ivana Bobinac Culović |
Lovro Ivić | 6. | 3. | Ivana Bobinac Culović |
7. razredi
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Filip Šimić | 7. | 1. | Bosiljka Krešo |
Izidora Liteplo | 7. | 2 | Bosiljka Krešo |
Kristijan Štefičić | 7. | 2. | Ivana Bobinac Culović |
Dario Šaka | 7. | 3. | Ivana Bobinac Culović |
8. razredi
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Lora Balog | 8. | 1. | Bosiljka Krešo |
Igor Kosić | 8. | 2. | Bosiljka Krešo |
Neven Bijelić | 8. | 2. | Ivana Bobinac Culović |
Valentina Naglić | 8. | 3. | Bosiljka Krešo |
Ana Pejić | 8. | 4. | Ivana Bobinac Culović |
ŠKOLSKO NATJECANJE IZ ENGLESKOG JEZIKA
8. razredi
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Lovro Parić Ivičić | 8. | 1. | Snježana Pavić |
Patricija Rukelj | 8. | 2. | Snježana Pavić |
Mihael Bouček | 8. | 3. | Snježana Pavić |
Ela Kuntić | 8. | 3. | Dunja Mijović |
Ivona Bunčić | 8. | 4. | Snježana Pavić |
Kristijan Jalšić | 8. | 5. | Snježana Pavić |
Patrik Pintarić | 8. | 5. | Dunja Mijović |
Anamarija Vinceković | 8. | 6. | Dunja Mijović |
Žana Vonić | 8. | 7. | Snježana Pavić |
Dora Bičanić | 8. | 8. | Dunja Mijović |
Igor Kosić | 8. | 9. | Dunja Mijović |
ŠKOLSKO NATJECANJE IZ MATEMATIKE
4. i 5. razred
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Klaudia Maslić | 4. | 1. | Snježana Elez |
Dorijan Lendvaj | 5. | 1. | Zvjezdana Martinec |
Petra Bastalec | 5. | 2. | Josipa Blažević |
Antonio Klišanin | 5. | 3. | Zvjezdana Martinec |
Zvonimir Barta | 5. | 4. | Danijel Pavrlišak |
Matej Karić | 5. | 5. | Zvjezdana Martinec |
Kristijan Tutić | 5. | 5. | Zvjezdana Martinec |
Lorena Jurišić | 5. | 6. | Zvjezdana Martinec |
Tamara Krifka | 5. | 7. | Zvjezdana Martinec |
Karlo Jerković | 5. | 8. | Josipa Blažević |
Adriano Faletar | 5. | 8 | Zvjezdana Martinec |
Terezija Žagar | 5. | 9. | Zvjezdana Martinec |
6. razred
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Edi Hršak | 6. | 1. | Maja Loina |
Patricia Radidžija | 6. | 2. | Maja Loina |
Ivona Dečman | 6. | 2. | Marcela Prebeg |
Ivan Škojo | 6. | 3. | Marcela Prebeg |
Donatela Rožić | 6. | 4. | Maja Loina |
Sara Roginić | 6. | 4. | Marcela Prebeg |
Filip Pavrlišak | 6. | 5. | Marcela Prebeg |
Leon Puhek | 6. | 5. | Maja Loina |
Iva Jurić | 6. | 6. | Marcela Prebeg |
Tamara Kos | 6. | 7. | Maja Loina |
7. razred
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Filip Beleta | 7. | 1. | Zvjezdana Martinec |
Antonela Lisjak | 7. | 2. | Zvjezdana Martinec |
Mateo Perestegi | 7. | 3. | Zvjezdana Martinec |
Filip Šimić | 7. | 4. | Marcela Prebeg |
Marino Grbavac | 7. | 5. | Zvjezdana Martinec |
Boris Mišković | 7. | 6. | Zvjezdana Martinec |
Matija Kajgana | 7. | 6. | Zvjezdana Martinec |
Dario Šaka | 7. | 8. | Zvjezdana Martinec |
Žan-Borna Borko | 7. | 9. | Marcela Prebeg |
Dario Faletar | 7. | 10. | Zvjezdana Martinec |
8. razred
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Mihana Hasak | 8. | 1. | Maja Loina |
Igor Kosić | 8. | 2. | Josipa Blažević |
Ivan Filipović | 8. | 3. | Maja Loina |
ŠKOLSKO NATJECANJE IZ INFORMATIKE
5. razred – programski jezik Logo
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Dorian Lendvaj | 5. | 1. | Darko Rakić |
6. razred – programski jezik Logo
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Tamara Kos | 6. | 1. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Edi Hršak | 6. | 2. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Patricia Posarić | 6. | 3. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Karlo Šalata | 6. | 4. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
7. razred – programski jezik Logo
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Filip Beleta | 7. | 1. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Mario Novačić | 7. | 2. | Darko Rakić |
Dario Šaka | 7. | 3. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Filip Šimić | 7. | 4. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Teo Miljak | 7. | 5. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
5. razred – programski jezik C++
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Dorian Lendvaj | 5. | 1. | Darko Rakić |
7. razred – programski jezik C++
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Filip Beleta | 7. | 1. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Mario Novačić | 7. | 2. | Darko Rakić |
Dario Šaka | 7. | 3. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
8.razred -Osnove informatike
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Patricija Rukelj | 8. | 1. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Mihana Hasak | 8. | 2. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
ŠKOLSKA NATJECANJA 2014.
ŠKOLSKO NATJECANJE MLADIH TEHNIČARA
5. razred – Maketarstvo i modelarstvo
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Stjepan Lukenda | 5. | 1. | Miro Matijaš |
Dominik Kahlina | 5. | 2. | Miro Matijaš |
Ivan Pokas | 5. | 2. | Miro Matijaš |
6. razred – Graditeljstvo
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Žan Borna Borko | 6. | 1. | Miro Matijaš |
Matea Steković | 6. | 2. | Miro Matijaš |
Dalibor Horvat | 6. | 3. | Miro Matijaš |
Filip Jukić | 6. | 4. | Miro Matijaš |
7. razred – Obrada materijala
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Igor Kosić | 7. | 1. | Miro Matijaš |
Michael-Ivan Pelegrin | 7. | 2. | Miro Matijaš |
David Kovačević | 7. | 3. | Miro Matijaš |
Dalibor Benčec | 7. | 4. | Miro Matijaš |
8. razred – Elektrotehnika
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Davor Đurečić | 8. | 1. | Miro Matijaš |
Bruno Židak | 8. | 2. | Miro Matijaš |
Luka Kutleša | 8. | 3. | Miro Matijaš |
Danijel Sraga | 8. | 4. | Miro Matijaš |
Bernardo Srednoselec | 8. | 5. | Miro Matijaš |
Sandro Belinić | 8. | 6. | Miro Matijaš |
Josip Bogdanić | 8. | 6. | Miro Matijaš |
Antonio Steković | 8. | 7. | Miro Matijaš |
Fotografija
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Kristijan Jalšić | 7. | 1. | Darko Rakić |
Dora Bičanić | 7. | 2. | Darko Rakić |
Josip Nikolić | 7. | 3. | Bosiljka Krešo |
Patrik Pintarić | 7. | 4. | Bosiljka Krešo |
Antun Šerbetski | 8. | 5. | Darko Rakić |
Robotika
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Vilim Lendvaj | 8. | 1. | Miro Matijaš |
Filip Beleta | 6. | 2. | Miro Matijaš |
Luka Mirt | 8. | 3. | Miro Matijaš |
Dino Cetin | 5. | 4. | Miro Matijaš |
Ivan Nikolić | 5. | 5. | Miro Matijaš |
Luka Bencek | 6. | 6. | Miro Matijaš |
Robotsko spašavanje žrtve
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Matea Novačić | 8. | 1. | Miro Matijaš |
Tamara Kos | 5. | 2. | Miro Matijaš |
Filip Šimić | 6. | 3. | Miro Matijaš |
Leon Kos | 7. | 4. | Miro Matijaš |
Luka Naglić | 8. | 5. | Miro Matijaš |
Automatika
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Matej Đudarić | 6. | 1. | Miro Matijaš |
Mario Novačić | 6. | 2. | Miro Matijaš |
Dario Šaka | 6. | 3. | Miro Matijaš |
Teo Miljak | 6. | 4. | Miro Matijaš |
Lea Miljak | 6. | 5. | Miro Matijaš |
ŠKOLSKO NATJECANJE IZ KEMIJE
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Vilim Lendvaj | 8. | 1. | Ivana Klišanin |
Luka Kutleša | 8. | 2. | Ivana Klišanin |
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Igor Kosić | 7. | 1. | Ivana Klišanin |
Patricia Rukelj | 7. | 2. | Ivana Klišanin |
Dora Bičanić | 7. | 3. | Ivana Klišanin |
ŠKOLSKO NATJECANJE IZ HRVATSKOG JEZIKA
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Antonija Jurišić | 8. | 1. | Martina Ivić |
Petra Bešker | 8. | 2. | Martina Ivić |
Ivana Jelaš | 8. | 3. | Martina Ivić |
ŠKOLSKO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE
5. razred
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Mihael Potočki | 5. | 1. | Bosiljka Krešo |
Ivan Škojo | 5. | 2. | Bosiljka Krešo |
Iva Jurić | 5. | 3. | Bosiljka Krešo |
6. razred
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Matej Đudarić | 6. | 1. | Bosiljka Krešo |
Filip Šimić | 6. | 2. | Bosiljka Krešo |
Izidora Liteplo | 6. | 3. | Bosiljka Krešo |
7. razred
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Lora Balog | 7. | 1. | Bosiljka Krešo |
Igor Kosić | 7. | 2. | Bosiljka Krešo |
Valentina Naglić | 7. | 3. | Bosiljka Krešo |
8. razred
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Ivan Hlupić | 8. | 1. | Bosiljka Krešo |
Ivana Mišković | 8. | 2. | Bosiljka Krešo |
ŠKOLSKO NATJECANJE IZ POVIJESTI
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Antonija Jurišić | 8. | 1. | Manuela Kujundžić |
Antonio Feltrin | 8. | 2. | Manuela Kujundžić |
Ivan Hlupić | 8. | 2. | Natalija Budetić |
Sebastian Baćani | 8. | 3. | Manuela Kujundžić |
Corina Šljubura | 8. | 4. | Manuela Kujundžić |
Neven Bijelić | 7. | 1. | Manuela Kujundžić |
Mihana Hasak | 7. | 1. | Manuela Kujundžić |
David Rebić | 7. | 2. | Manuela Kujundžić |
Leon Kos | 7. | 3. | Manuela Kujundžić |
ŠKOLSKO NATJECANJE IZ FIZIKE
Učenik | Razred |
Mjesto | Mentor |
Vilim Lendvaj | 8. | 1. | Ivana Klišanin |
Patrik Majetić | 8. | 2. | Ivana Klišanin |
Corina Šljubura | 8. | 3. | Ivana Klišanin |
Matea Novačić | 8. | 4. | Ivana Klišanin |
Ana Salarić | 8. | 5. | Ivana Klišanin |
ŠKOLSKO NATJECANJE IZ ENGLESKOG JEZIKA
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
ŠKOLSKO NATJECANJE IZ INFORMATIKE
Programiranje Logo, 5. razredi:
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Tamara Kos | 5. | 1. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Benjamin Barbarić | 5. | 2. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Gabriela Uremović | 5. | 3. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Fran Tomac | 5. | 4. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Programiranje Logo, 6. razred:
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Filip Beleta | 6. | 1. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Filip Šimić | 6. | 2. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Matej Đudarić | 6. | 3. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Teo Miljak | 6. | 4. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Mario Novačić | 6. | 5. | Darko Rakić |
Dario Šaka | 6. | 6. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Programiranje Logo, 7. razred:
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Leon Kos | 7. | 1. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Luka Rajković | 7. | 2. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Programiranje Logo, 8. razred:
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Vilim Lendvaj | 8. | 1. | Darko Rakić |
Matea Novačić | 8. | 2. | Darko Rakić |
Programiranje C++, 6. razred:
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Filip Beleta | 6. | 1. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Programiranje C++, 8. razred:
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Vilim Lendvaj | 8. | 1. | Darko Rakić |
ŠKOLSKO NATJECANJE IZ MATEMATIKE
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Benjamin Barbarić | 5. | 1. | Maja Loina |
Patricia Rakidžija | 5. | 2. | Maja Loina |
Tamara Kos | 5. | 3. | Maja Loina |
Lukrecija Grobotek | 5. | 4. | Maja Loina |
Donatela Rožić | 5. | 4. | Maja Loina |
Ana Kocet | 5. | 5. | Maja Loina |
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Matej Đudarić | 6. | 1. | Marcela Prebeg |
Filip Beleta | 6. | 2. | Zvjezdana Martinec |
Dario Šaka | 6. | 3. | Zvjezdana Martinec |
Mateo Perestegi | 6. | 4. | Zvjezdana Martinec |
Filip Šimić | 6. | 5. | Marcela Prebeg |
Marino Grbavac | 6. | 6. | Zvjezdana Martinec |
Boris Mišković | 6. | 7. | Zvjezdana Martinec |
Mario Novačić | 6. | 7. | Marcela Prebeg |
Dario Faletar | 6. | 8. | Zvjezdana Martinec |
Matija Kajgana | 6. | 9. | Zvjezdana Martinec |
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Leon Kos | 7. | 1. | Maja Loina |
Ivan Filipović | 7. | 2. | Maja Loina |
Mihana Hasak | 7. | 3. | Maja Loina |
Bruno Tutić | 7. | 4. | Maja Loina |
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Vilim Lendvaj | 8. | 1. | Vitomir Novak |
Matea Novačić | 8. | 2. | Vitomir Novak |
ŠKOLSKO NATJECANJE IZ BIOLOGIJE
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Matea Antoliš | 8. | 1. | Asifa Štibrić |
Lea Miljak | 8. | 2. | Asifa Štibrić |
Karla Parić Ivičić | 8. | 3. | Tamara Đurđević-Filipović |
Ivana Jelaš | 8. | 3. | Tamara Đurđević-Filipović |
Adriana Barbara Pelegrin | 8. | 4. | Tamara Đurđević-Filipović |
Sebastian Baćani | 8. | 5. | Tamara Đurđević-Filipović |
Ivana Mišković | 8. | 6. | Asifa Štibrić |
Ivana Naglić | 8. | 6. | Asifa Štibrić |
Antonio Mišković | 8. | 7. | Asifa Štibrić |
Luka Naglić | 8. | 8. | Asifa Štibrić |
Luka Mirt | 8. | 9. | Asifa Štibrić |
Marija Radman | 8. | 10. | Tamara Đurđević-Filipović |
ŠKOLSKO NATJECANJE IZ LIKOVNE KULTURE
5. razredi
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Ivona Dečman | 5. | 1. | Dalibor Radauš |
Marina Vonić | 5. | 2. | Dalibor Radauš |
Katarina Ramadani | 5. | 3. | Dalibor Radauš |
6. razredi
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Ingrid Bingula | 6. | 1. | Dalibor Radauš |
Izidora Liteplo | 6. | 1. | Dalibor Radauš |
Ema Težak | 6. | 2. | Dalibor Radauš |
7. razredi
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Michael-Ivan Pelegrin | 7. | 1. | Dalibor Radauš |
Ivan Filipović | 7. | 1. | Dalibor Radauš |
8. razredi
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Marija Radman | 8. | 1. | Dalibor Radauš |
Nikolina Šarčević | 8. | 1. | Dalibor Radauš |
ŠKOLSKA NATJECANJA 2012.
ŠKOLSKO NATJECANJE IZ BIOLOGIJE
Popovača, 16. veljače 2012.
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Martina Mišković | 7. r | 1. | Tamara Đ. Filipović |
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Pavao Pavić | 8. r | 1. | Tamara Đ. Filipović |
Marinela Pleše | 8. r | 2. | Tamara Đ. Filipović |
Iva Barbarić | 8. r | 3. | Tamara Đ. Filipović |
Anita Topić | 8. r | 4. | Asifa Štibrić |
Paula Harapin | 8. r | 5. | Asifa Štibrić |
Anastazija Ratkajec | 8. r | 6. | Asifa Štibrić |
Sanja Šimić | 8. r | 7. | Tamara Đ. Filipović |
Stjepan Bičanić | 8. r | 8. | Asifa Štibrić |
Laura Burić | 8. r | 9. | Asifa Štibrić |
Patricija Marković | 8. r | 10. | Tamara Đ. Filipović |
Bruno Belinić | 8. r | 11. | Asifa Štibrić |
ŠKOLSKO NATJECANJE IZ KEMIJE
Popovača, 15. veljače 2012.
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Ema Kristina Krnjajić | 7. r | 1. | Sunčica Jakopović |
Dario Galunić | 7. r | 2. | Sunčica Jakopović |
Nikolina Radman | 7. r | 3. | Sunčica Jakopović |
Kristina Jaklin | 7. r | 4. | Sunčica Jakopović |
Mateja Nikolić | 7. r | 5. | Sunčica Jakopović |
Matija Bunčić | 7. r | 6. | Sunčica Jakopović |
Katarina Pranjić | 7. r | 7. | Sunčica Jakopović |
Ivana Tutić | 7. r | 8. | Sunčica Jakopović |
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Lucija Smetko | 8. r | 1. | Sunčica Jakopović |
Alisa Zobel | 8. r | 2. | Sunčica Jakopović |
Marta Naglić | 8. r | 3. | Sunčica Jakopović |
Anastazija Ratkajec | 8. r | 4. | Sunčica Jakopović |
ŠKOLSKO NATJECANJE IZ MATEMATIKE
Popovača, 14. veljače 2012.
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Dario Šaka | 4. r | 1. | Krunoslava Radauš |
Matej Đudarić | 4. r | 2. | Mladen Bago |
Filip Beleta | 4. r | 3. | Krunoslava Radauš |
Marino Grbavac | 4. r | 4. | Krunoslava Radauš |
Filip Šimić | 4. r | 5. | Krunoslava Radauš |
Mario Novačić | 4. r | 6. | Mladen Bago |
Borna – Žan Borko | 4. r | 7. | Mladen Bago |
Mateo Perestegi | 4. r | 8. | Nada Loina |
Matija Kajgana | 4. r | 9. | Nada Loina |
Filip Jukić | 4. r | 10. | Lahorka Drčić |
Boris Mišković | 4. r | 11. | Nada Loina |
Josipa Radman | 4. r | 12. | Nada Loina |
Dorijan Lacković | 4. r | 13. | Mladen Bago |
Na županijsko natjecanje pozvani su Dario Šaka i Matej Đudarić.
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Leon Kos | 5. r | 1. | Maja Loina |
Ivan Filipović | 5. r | 2. | Maja Loina |
Lovro Parić Ivčić | 5. r | 3. | Maja Loina |
Bruno Tutić | 5. r | 4. | Maja Loina |
Mihana Hasak | 5. r | 5. | Maja Loina |
Na županijsko natjecanje pozvan je Leon Kos.
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Antonija Jurišić | 6. r | 1. | Zvjezdana Martinec |
Matea Novačić | 6. r | 2. | Maja Loina |
Vilim Lendvaj | 6. r | 3. | Maja Loina |
Filip Kadak | 6. r | 4. | Zvjezdana Martinec |
Antonio Feletrin | 6. r | 5. | Zvjezdana Martinec |
Ivana Naglić | 6. r | 6. | Maja Loina |
Ivana Mišković | 6. r | 7. | Maja Loina |
Marija Radman | 6. r | 8. | Zvjezdana Martinec |
Tea Turina | 6. r | 9. | Zvjezdana Martinec |
Vilim Jakovljević | 6. r | 10. | Zvjezdana Martinec |
Petra Bešker | 6. r | 11. | Zvjezdana Martinec |
Iva Bešker | 6. r | 12. | Zvjezdana Martinec |
Luka Naglić | 6. r | 13. | Maja Loina |
Sebastijan Baćani | 6. r | 14. | Zvjezdana Martinec |
Luka Mirt | 6. r | 15. | Maja Loina |
Na županijsko natjecanje pozvane su Antonija Jurešić i Matea Novačić.
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Ema Kristina Krnjajić | 7. r | 1. | Josipa Blažević |
Kristina Jaklin | 7. r | 2. | Marcela Prebeg |
Na županisjsko natjecanje pozvana je Ena Kristina Krnjajić.
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Pavao Pavić | 8. r | 1. | Zvjezdana Martinec |
Na županijsko natjecanje pozvan je Pavao Pavić.
ŠKOLSKO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE
Popovača, 8. veljače 2012.
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Igor Kosić | 5. r | 1. | Bosiljka Krešo |
Lora Balog | 5. r | 2. | Bosiljka Krešo |
Bruno Tutić | 5. r | 3. | Bosiljka Krešo |
Ivona Bunčić | 5. r | 4. | Bosiljka Krešo |
Valentina Naglić | 5. r | 5. | Bosiljka Krešo |
Matea Mikulić | 5. r | 6. | Bosiljka Krešo |
Nikolina Pavličević | 5. r | 7. | Bosiljka Krešo |
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Vilim Lendvaj | 6. r | 1. | Bosiljka Krešo |
Ivan Hlupić | 6. r |
2. |
Bosiljka Krešo |
Ana Salarić | 6. r | 3. | Bosiljka Krešo |
Ivana Mišković | 6. r | 4. | Bosiljka Krešo |
Corina Šljubura | 6. r | 5. | Bosiljka Krešo |
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Ema Kristina Krnjajić | 7. r | 1. | Ljerka Ivančić |
Marija Kezele | 7. r | 2. | Bosiljka Krešo |
Na županijsko natjecanje pozvani su Lora Balog, Igor Kosić, Vilim Lendvaj i Ivan Hlupić.
ŠKOLSKO NATJECANJE IZ POVIJESTI
Popovača, 7. veljače 2012.
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Ema Kristina Krnjaić | 7. r | 1. | Manuela Kujundžić |
Ivan Đođo | 7. r | 2. | Manuela Kujundžić |
Marija Kezele | 7. r | 3. | Manuela Kujundžić |
Frano Bijelić | 7. r | 4. | Manuela Kujundžić |
Mateja Nikolić | 7. r | 5. | Manuela Kujundžić |
Ivan Mihelčić | 7. r | 6. | Manuela Kujundžić |
Martina Bošnjak | 7. r | 7. | Natalija Budetić |
Na županijsko natjecanje pozvani su Ema Kristina Krnjajić, Ivan Đođo i Marija Kezele.
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Alisa Zobel | 8. r | 1. | Manuela Kujundžić |
Jure Jelić | 8. r | 2. | Manuela Kujundžić |
Marijeta Štrk | 8. r | 3. | Manuela Kujundžić |
Sara Zobel | 8. r | 4. | Manuela Kujundžić |
Lorena Kutleša | 8. r | 5. | Manuela Kijundžić |
Franciska Erdelj | 8. r | 6. | Manuela Kujundžić |
Hrvoje Gmaz | 8. r | 7. | Manuela Kujundžić |
Filip Turina | 8. r | 8. | Manuela Kujundžić |
Marino Kuljanac | 8. r | 9. | Manuela Kujundžić |
Marinela Pleše | 8. r | 10. | Manuela Kujundžić |
Matea Šarčević | 8. r | 11. | Natalija Budetić |
Dino Đudarić | 8. r | 12. | Manuela Kujundžić |
Na županijsko natjecanje pozvani su Alisa Zobel, Jure Jelić, Marijeta Štrk i Sara Zobel.
ŠKOLSKO NATJECANJE MLADIH TEHNIČARA
Popovača, 3. veljače 2012.
H područje: Promet
Učenik |
Razred | Mjesto | Mentor |
Igor Kosić | 5. r | 1. | Goranka Priljeva |
Ivan Filipović | 5. r | 2. | Goranka Priljeva |
Mihael Tkaličić | 5. r | 3. | Goranka Priljeva |
Marin Knežević | 5. r | 4. | Goranka Priljeva |
Dora Bičanić | 5. r | 5. | Goranka Priljeva |
Na županijsko natjecanje pozvan je Igor Kosić.
H područje: Graditeljstvo
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Matea Novačić | 6. r | 1. | Miroslav Sekereš |
Ana Salarić | 6. r | 2. | Miroslav Sekereš |
Luka Kutleša | 6. r | 3. | Miroslav Sekereš |
Na županijsko natjecanje pozvana je Matea Novačić.
H područje: Strojarske konstrukcije
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Nikolina Radman | 7. r | 1. | Miroslav Sekereš |
Alen Čorković | 7. r | 2. | Miroslav Sekereš |
Filip Manhart | 7. r | 3. | Miroslav Sekereš |
Na županijsko natjecanje pozvana je Nikolina Radman.
H područje: Obrada materijala
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Mateja Žagar | 7. r | 1. | Miroslav Sekereš |
Antonija Novačić | 7. r | 2. | Miroslav Sekereš |
Ivan Lešković | 7. r | 3. | Miroslav Sekereš |
Na županijsko natjecanje pozvana je Mateja Žagar.
H područje: Elektronika
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Filip Kovačević | 8. r | 1. | Miroslav Sekereš |
Denis Benčec | 8. r | 2. | Miroslav Sekereš |
Stjepan Bičanić | 8. r | 3. | Miroslav Sekereš |
Na županijsko natjecanje pozvan je Filip Kovačević.
H područje: Elektrotehnika
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Mateo Roc | 8. r | 1. | Miroslav Sekereš |
Eduard Banfić | 8. r | 2. | Miroslav Sekereš |
Marin Jurić | 8. r | 3. | Miroslav Sekereš |
Na županijsko natjecanje pozvan je Mateo Roc.
H područje: Robotika
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Vilim Lendvaj | 6. r | 1. | Vlado Lendvaj |
Leon Kos | 5. r | 2. | Vlado Lendvaj |
Patrik Pintarić | 5. r | 3. | Vlado Lendvaj |
David Kovačević | 5. r | 4. | Vlado Lendvaj |
Na županijsko natjecanje pozvan je Vilim Lendvaj.
P područje: Fotoamateri
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Kristijan Jalšić | 5. r | 1. | Dragica Sekereš |
Karolina Ivanković | 7. r | 2. | Dragica Sekereš |
Dorotea Razum | 7. r | 2. | Dragica Sekereš |
Natalija Bingula | 7. r | 3. | Dragica Sekereš |
Na županijsko natjecanje pozvan je Kristijan Jalšić.
Smotra
Učenik |
Razred | Naziv rada | Podjela rada | Mentor |
Matija Škrnjug | 7. r | Žrvanj | Rad na slobodnu temu | Miroslav Sekereš |
Na županijsko natjecanje pozvan je Matija Škrnjug.
ŠKOLSKO NATJECANJE IZ HRVATSKOG JEZIKA
Popovača, 2. veljače 2012.
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Ema Kristina Krnjajić | 7. r | 1. | Martina Ivić |
Na županijsko natjecanje pozvana je Ema Kristina Krnjajić.
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Lucija Smetko | 8. r | 1. | Martina Ivić |
Alisa Zobel | 8. r | 2. | Martina Ivić |
Josip Budimski | 8. r | 3. | Martina Ivić |
Marijeta Štrk | 8. r | 4. | Martina Ivić |
Franciska Erdelj | 8. r | 5. | Martina Ivić |
Pavao Pavić | 8. r | 6. | Martina Ivić |
Na županijsko natjecanje pozvana je Lucija Smetko.
ŠKOLSKO NATJECANJE IZ ENGLESKOG JEZIKA
Popovača, 24. siječnja 2012.
Učenici | Razred | Mjesto | Mentor |
Alisa Zobel | 8. r | 1. | Snježana Pavić |
Sara Zobel | 8. r | 2. | Snježana Pavić |
Antonio Sambolek | 8. r | 3. | Silvija Gostić |
Pavao Pavić | 8. r | 4. | Snježana Pavić |
Lucija Smetko | 8. r | 5. | Snježana Pavić |
Paula Harapin | 8. r | 6. | Silvija Gostić |
Mateo Roc | 8. r | 7. | Silvija Gostić |
Ivan Božić | 8. r | 8. | Silvija Gostić |
Domagoj Jelaš | 8. r | 9. | Silvija Gostić |
Anastazija Ratkajec | 8. r | 10. | Silvija Gostić |
Marino Kuljanac | 8. r | 11. | Silvija Gostić |
Tomislav Faletar | 8. r | 12. | Silvija Gostić |
Na županijsko natjecanje pozvani su Alisa Zobel, Sara Zobel i Antonio Sambolek.
ŠKOLSKO NATJECANJE IZ INFORMATIKE
Popovača, 23. siječnja 2012.
Programiranje Logo 5. razred:
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Dorijan Lendvaj | 2. r | 1. | Darko Rakić |
Tamara Kos | 3. r | 2. | Darko Rakić |
Leon Kos | 5. r | 3. | Goranka Priljeva |
Teo Miljak | 4. r | 4. | Darko Rakić |
Ivan Filipović | 5. r | 4. | Goranka Priljeva |
Mario Novačić | 3. r | 5. | Darko Rakić |
Bruno Tutić | 5. r | 6. | Goranka Priljeva |
Filip Beleta | 4. r | 7. | Darko Rakić |
Adam Ilčić | 5. r | 8. | Goranka Priljeva |
Luka Rajković | 5. r | 9. | Goranka Priljeva |
David Rebić | 5. r | 10. | Goranka Priljeva |
Na županijsko natjecanje pozvani su: Dorijan Lendvaj i Tamara Kos
Programiranje Logo 6. razredi:
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Vilim Lendvaj | 6. r | 1. | Darko Rakić |
Matea Novačić | 6. r | 2. | Darko Rakić |
Na županijsko natjecanje pozvan je Vilim Lendvaj.
Programiranje Logo 8. razredi:
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Antonijo Sambolek | 8. r | 1. | Goranka Priljeva |
Eduard Banfić | 8. r | 2. | Goranka Priljeva |
Mateo Roc | 8. r | 3. | Goranka Priljeva |
Mihael Lovrek | 8. r | 4. | Goranka Priljeva |
Na županijsko natjecanje pozvan je Antonio Sambolek.
Programiranje Basic/C/C++/Pacsal 6 razred:
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Vilim Lendvaj | 6. r | 1. | Darko Rakić |
Na županijsko natjecanje pozvan je Vilim Lendvaj.