Županijsko natjecanje u čitanju naglas – Najbolja čitateljica je Nika!

Nakon Školskog natjecanja u čitanju naglas, saznali smo ime pobjednice – to je Nika Obranović, učenica 4. b razreda. Nika nije mogla sakriti sreću i uzbuđenje ostvarenim rezultatom, a sreća je postala još veća nakon 5. Županijskog natjecanja koje je održano 26. listopada 2017. u Narodnoj knjižnici i čitaonici Vlado Gotovac Sisak, Ogranak Caprag. Nika je ponovno predstavila svoje omiljeno djelo – ulomak iz knjige Družba Pere Kvržice i zasluženo osvojila prvo mjesto u mlađoj kategoriji čime se plasirala na 5. Nacionalno natjecanje u čitanju naglas. Niki čestitamo na osvojenom prvom mjestu te želimo puno sreće na sljedećem natjecanju!

slike preuzete s https://www.facebook.com/natjecanje.u.citanju/

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.