Valentinovo u našoj školi

I ove godine naša OŠ Popovača je nastavila tradiciju obilježavanja Valentinova ili Dana zaljubljenih. Škola je bila ispunjena i ukrašena glavnim valentinovskim simbolima – crvenim srcima. Većina nas je uzbuđena oko obilježavanja ovoga dana, pa čak i učitelji. I ove godine je bilo svega: bombonjera i čokoladi, ruža, raznih poklona, a čak su „pali“ i poneki prvi poljupci. Ipak nije svima prošlo baš kako su zamislili, slomljenih srca uvijek ima, ali mladi smo pa će srdašca brzo zacijeliti.

U nekim razredima igrale su se igre tajnog prijatelja povodom Valentinova pa su mogli dobiti poklone i razveseliti se i oni koji nisu zaljubljeni. Članovi učeničke zadruge Jelenak i za ovaj događaj bili su jako vrijedni i napravili su ukrasna srca i jastuke s ljubavnim motivima, koja su se prodavala na hodniku škole. Tako je prošlo još jedno Valentinovo u našoj školi. Do sljedeće godine želimo svima puno ljubavi i smijeha!

 

  Valentinovo

Valentinovo je sad,

Nadam se da ćeš doći,

Jer ja ne mogu snage smoći.

Možda je ovo glupo,

I čini se da je tupo,

No nešto moram da ti kažem,

Vjeruj, ne lažem.

Volim te jako!

Na tebi je red:

OSJEĆAŠ LI ISTO TAKO?

 

 Nemirno Valentinovo

Budilica zvoni,

A ja u kupaoni.

U glavi je galama

Kad sjetim se što je ovoga dana.

Parfem, nakit i frizura,

U kupaoni je totalna bura.

Cipele obuvam, ali ne vežem,

Trčim u školu, srce me steže.

Dolazim u školu, srce tuče,

Je li možda bolje da sam ostala kod kuće?!

Ana Cvitanović i Gabi Ložar, učenice 6. a razreda

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.