U PŠ Stružec proslavljen Dan ljubavi – Valentinovo

Da simbol ljubavi nisu samo ljubavna pisma, pokloni i cvijeće znaju učenici i učiteljice PŠ Stružec, pa su taj dan za proslavu ljubavi odabrali odjeću crvene boje – boje ljubavi. Već kod dolaska u školu osjećala se posebno pozitivna atmosfera gledajući crvenilo odjeće kojeg je bilo na svakom mjestu školskog prostora. Čitajući priče i pjesme, pišući sastavke, pjevanje i plesanje uz glazbu te rješavanje matematičkih zadataka na nastavnim listićima u obliku srca bilo je prigodno danu koji smo obilježavali. Organizirali smo međusobno darivanje pa su dobiveni poklončići uljepšavali radno mjesto tijekom nastavnog dana. Proslavu Valentinova završili smo „Valentinovskim plesom srca“. Pobjednički par je dobio prigodni poklon i svi smo se počastili slatkišima. Poželjeli smo da što više ljubavi, prijateljstva i poštovanja bude među djecom i svim ljudima širom svijeta.

Učenici i učiteljice PŠ Stružec

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.