Uskrsna radionica s Udrugom “OSI”

U četvrtak, 7.4., učenice naše Školske zadruge “Jelenak” sudjelovale su s vjeroučiteljicama Klarom i Lukrecijom na kreativnoj radionici Poludnevnog boravka Udruge “OSI” u Kutini.

Leona, Mia i Leticia iz 5.b izrađivale su uskrsne čestitke zajedno s Dejanom, Ivanom, Sanjom i Ivanom, korisnicima Udruge “OSI” koja okuplja osobe s invaliditetom sa šireg područja Kutine.

Stvarali smo vesele čestitke uglavnom uskrsnih motiva koje će Udruga izložiti na Uskrsnom sajmu. Kreativnosti, zabave i radosti nije nedostajalo. Razgovarali smo o našim školskim aktivnostima, a saznali smo i kako naši novi prijatelji provode vrijeme u Udruzi, čime se bave na kreativnim i terapijskim radionicama, gdje idu na izlete te da jako vole karaoke.

Svi smo zaključili da želimo više ovakvih druženja i prije povratka u školu poželjeli našim prijateljima puno uspjeha na Uskrsnom sajmu!