Terenska nastava učenika 5. b i 5.d. razreda

U petak 8. 6. 2018. učenici 5.b i 5. d. razreda u pratnji učiteljica Sonje Filipović, Natalije Budetić i Sanje Kos te pomoćnika u nastavi Dragice Slovic i Verice Pranjić posjetili su slikoviti, barokni gradić Samobor koji je smješten na obroncima Samoborskog gorja i na ulazu u zelenu dolinu potoka Gradne.

U pratnji mjesnog vodiča obišli smo brojne znamenitosti srednjovjekovnog Samobora. U hotelu „Livadić“, pravom cvjetnom raju, pojeli smo čuvene samoborske kremšnite i osvježili se sladoledima i sokovima. Na kraju poučnog obilaska posjetili smo medičarski i svjećarski obrt Arko u kojem smo kušali medenjake i gledali kako se ukrašavaju šarena licitarska srca. Poslije „slatkog“ odmora rashladili smo se u ledenoj Grgosovoj špilji poznatoj po sigama. Ostatak vremena proveli smo u bioparku Divlje vode uz ručak i igru.

Verica Pranjić, asistent u nastavi

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.