PROMOCIJA DJEČJEG SUNCA

naslovnicaOvih dana po zidovima školskih hodnika mogli ste vidjeti plakate koji vas pozivaju na promociju novog broja školskog časopisa. Promocija se održala u petak, 12. veljače u školskoj knjižnici. Program su vodile Bruna Križanić i Ana Grden, učenice 7. razreda. U uvodnom dijelu knjižničarka Marija Bilić – Prcić upoznala nas je sa samim početcima školskog lista, kako je nastao i na koji način su se stvarale fotografije. Glavna urednica časopisa Izidora Liteplo ispričala nam je što se sve nalazi u novom broju Dječjeg sunca. Predstavili su nam se i mali novinari od vodstvom učiteljice Antonije Posarić Sikirić. Rekli su nam o kojim su temama oni pisali i zašto vole novinare. Voditeljice su se u ime svih novinara zahvalile i učiteljici Luciji Vlahov, odgovornoj urednici časopisa, koja je svojim znanjem i entuzijazmom pridonijela nastanku ovogodišnjeg časopisa. Na kraju promocije ravnatelj škole Dražen Mlakar zahvalio se svima koji su sudjelovali u izradi časopisa, naglasio njegovu kvalitetu i izrazio zadovoljstvo. Zaželio je novinarima još puno uspjeha u radu.

Diana Mišković, 7.d

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.