Premijera filmova u sklopu projekta Otisak

Pozivamo vas na premijeru filmova koje su snimili učenici OŠ Popovača na filmskim i animacijskim radionicama u sklopu projekta Otisak

OŠ Popovača, petak 24.9.2021. u 19 h.

Dođite i pogledajte što su učenici naše škole naučili! Veselimo se vašem dolasku!

 

U okviru projekta Otisak više od 150 djece bilo je uključeno u različite projektne aktivnosti, radionice senzibilizacijske radionice, radionice jačanja kapaciteta za provedbu javnih kampanja i akcija u zajednici, radionice hrvatskog znakovnog jezika, Brailleovog pisma i mobilnosti pomoću bijelog štapa i psa vodiča.  

U partnerstvu s udrugom Bacači sjenki održane su filmske i animacijske radionice koje su se zbog pandemije održavale uživo, online i kombinirano što je bilo prilično izazovno. Pa ipak, djeca viših razreda u pet osnovnih škola naučila su osnove izrade animiranih i igranih filmova, a rezultat njihovog rada bit će predstavljen javnosti uz malu ceremoniju dodjele pohvalnica djeci koja su predano radila na filmovima i sudjelovala u svim projektnim aktivnostima.

 

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.