54. Voloderske jeseni

I ove smo godine željno iščekivali i dočekali poznatu manifestaciju Voloderske jeseni.

Draga nam manifestacija se održava već 54. put, ali prvi put za našu Učeničku zadrugu Jelenak.

Uz mnoštvo udruga, sportskih društava, KUD-ova i OPG-ova,  10. i 11. rujna 2021. godine smo po prvi puta sudjelovali na ovom važnom događaju za našu županiju i predstavili svoju školu i zadrugu na zanimljiv i „ukusan“ način.

Iako mali privukli smo pozornost neodoljivim mirisom vanilije i još neodoljivijim okusom toplih palačinki koje su pripremile i pekle vrijedne ruke naših zadrugara.  Za tajni recept je bila zaslužna naša školska teta kuharica Josipa Žagar, a za pečenje i posluživanje voditelji zadružnih sekcija: Snježana Šket, Dražen Čukelj, Danijel i Klara Markešić te učenica 5. c razreda Danijela Markešić.

Djevojačka vokalna skupina Jelenke koju čine učenice šestih i sedmih razreda OŠ Popovača sudjelovale su na talent showu na kojemu su izvele pjesmu Oko jedne hiže. Svojim divnim pripremljenim glasovima djevojke su oduševile žiri i odnijele pobjedu na natjecanju. Čestitamo Maji Arnautović, Elli Sikirić, Paoli Sikirić i Katarini Grbavac!

S velikim veseljem čekamo i ostale važne događaje u našem gradu i županiji, a do tada Vas srdačno pozdravljamo.

Vaši zadrugari