KORIZMENA HUMANITARNA AKCIJA “Srcem se najviše daje!”

Na poticaj Caritasa Sisačke biskupije i ove smo godine proveli akciju prikupljanja trajnih namirnica. Od 14. do 18. ožujka prikupljali smo brašno, ulje, šećer, tjesteninu, rižu, sol, kekse, slatkiše, paštete i razne konzerve. Iako je bila ideja da svaki učenik (koji želi i u materijalnoj je mogućnosti) donese samo jednu namirnicu, mnogo je učenika donijelo i po nekoliko namirnica, a neki su za ovo plemenito djelo izdvojili iz svojeg džeparca!

Prikupili smo šest punih velikih kutija koje smo predali Caritasu Sisačke biskupije, a oni će sva sredstva upotrijebiti za korisnike pučke kuhinje, među kojima su trenutno i izbjeglice iz ratom pogođene Ukrajine.

Hvala roditeljima I učenicima na razumijevanju i podršci u provođenju ove akcije!

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.