Izvučeni dobitnici nagradne igre ,,Dječje sunce”!

Ovogodišnje Dječje sunce bilo je zaista posebno – učenici su mogli sudjelovati i u nagradnoj igri koja je trajala do 12. lipnja 2018. godine. Sve što su trebali učiniti bilo je riješiti ispunjaljku, upisati rješenje na kupon i ubaciti ga u kutiju koja se nalazila u knjižnici. Učenici koji su sudjelovali u nagradnoj igri ovogodišnjeg Dječjeg sunca nestrpljivo su očekivali izvlačenje koje je bilo u srijedu 13. lipnja u 13 sati u prostorijama knjižnice. U nagradnoj igri mogli su sudjelovati svi učenici od 1. do 8. razreda. U kategoriji od 1. do 4. razreda nagradu je osvojila učenica 4.b razreda Mia Bošnjak, a od 5. do 8. razreda nagradu je osvojila Lana Dujić, učenica 7. d razreda. Učenice su osvojile zanimljivu knjigu, školski pribor i slatkiše. Čestitamo sretnim dobitnicama, a ostalim učenicima želimo više sreće drugi put!

Uredništvo Dječjeg sunca

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.