Izlet u kazalište Trešnja

Još jedna sličica prije povratka kući

Petak je. Budim se vesela jer danas idemo na izlet. Našli smo se u 8 sati ispred škole. Tamo nas je čekao veliki autobus u koji smo se svi veselo ukrcali, učenici 2.a, 2.b i 2.c razreda. Vodile su nas naše učiteljice Renata, Marija i Nataša. Putovanje do Zagreba bilo je zanimljivo, ali kratko. Stigli smo na naše odredište, kazalište Trešnja. U kazalištu smo gledali predstavu Snjeguljica i sedam patuljaka koja nam je svima dobro poznata, ali je uvijek lijepa i zanimljiva za pogledati. Cijela predstava je bila jako lijepa, a najviše su nas oduševili kostimi i gluma. Bilo je odlično, nadam se da ćemo još koji put otići u kazalište.

Ria Štibrić 2.b

 


 

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.