Čišćenje oluka na Osnovnoj školi Popovača

U suradnji s Vatrogasnom zajednicom Grada Popovače i Dobrovoljnim vatrogasnim društvom Stružec u srijedu, 1. prosinca 2021. godine, očišćeni su oluci na Osnovnoj školi Popovača. S obzirom da oluci već dulje vrijeme nisu čišćeni, na molbu naše škole vatrogasci su brzom intervencijom riješili problem, a ujedno i ponudili svoju pomoć oko drugih stvari.

Ovim putem im se zahvaljujemo što se nastavila dugogodišnja suradnja između Osnovne škole Popovača i vatrogasaca s područja grada Popovače, od kojih su mnogi svoje prve obrazovne godine proveli u našoj školi, a danas hrabro štite i pomažu svim stanovnicima našeg moslavačkog kraja. U fotogaleriji možete pogledati kako je izgledalo čišćenje oluka. 

 

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.