Biciklist u prometu

Dana 24.svibnja učenike 3.a i 3.b r. posjetili su prometni policajci iz MUP-a Kutina.Objašnjavali su nam kako se u prometu trebamo ponašati kao pješaci i kao biciklisti. Nakon pažljivo odslušanog predavanja izašli smo na školsko igralište gdje nas je dočekao pripremljeni poligon. Uzeli smo svoje bicikle, stavili kacige i krenuli u svladavanje poligona. Naši policajaci  su nas savjetovali kako biti što uspješnij i vještiji u vožnji  bicikla, a time i sigurniji u prometu. Bilo nam je zabavno i mnogo smo toga naučili, a ono najvažnije  da moramo poštivati prometna pravila kad smo sudionici u prometu. Ispratili smo naše goste i krenuli kućama, netko na svom biciklu (uz pratnju roditelja), a netko pješice.                                                                                                                                                                                                              Iva Kocet, 3.b

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.