Terenska nastava nižih razreda

m_12Učenici 1.a., 4.a i 4.b razreda u pratnji svojih razrednika, 3.6.2016. godine, bili su na terenskoj nastavi u Zagrebu. Posjetili su Zoološki vrt gdje su vidjeli različite životinje. Nakon odmora uz osvježavajući sladoled uputili su se do mjerne stanice Državnog hidrometeorološkog zavoda kako bi vidjeli različite mjerne instrumente koji se koriste u praćenju vremenskih prilika. Izlet je završio odlaskom u Arena centar gdje su učenici gledali animirani film Angry birds u kinu CineStar u 3D projekciji.

Izlet je protekao u veselom ozračju. Svi su se kući vratili puni dojmova.

                                                                                                        Razrednici:

                                                                                         1.a Snježana Šket, mag.prim.educ.

                                                                                         4.a Krunoslava Radauš, mag.prim.educ.

                                                                                         4.b. Mladen Bago, dipl.učitelj

 

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.