Županijsko natjecanje iz Povijesti

U petak 12. ožujka 2021. godine održana je županijska razina natjecanja iz Povijesti u OŠ Mladost, Lekenik.

Predstavnice naše škole, pod mentorstvom učiteljice Manuele Kujundžić, su učenice sedmih razreda Ana Cvitanović, Gabi Ložar, Nika Obranović i osmih razreda Antonija Babić, Katarina Lukšić i Sofija Stambolija. 

Bez obzira na epidemiološku situaciju, natjecanje je odlično organizirano. Pridržavajući se svih epidemioloških mjera trideset i osam natjecatelja bilo je raspoređeno u nekoliko učionica u kojima su pisali ispit. Nakon ispita slijedio je dobro organizirani ručak, a nakon ručka i nestrpljivo iščekivanje proglašenja. Odličan rezultat postigla je učenica naše škole Ana Cvitanović koja je osvojila prvo mjesto u kategoriji sedmih razreda. U kategoriji osmih razreda Katarina Lukšić je osvojila treće mjesto.  

S ponosom možemo reći i da je učenica Ana Cvitanović svojim uspjehom na županijskoj razini ostvarila poziv na državnu razinu natjecanja! Iskrene čestitke djevojkama i učiteljici Manueli! 

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.