Županijsko natjecanje iz matematike

Županijsko natjecanje iz matematike održano je 24. ožujka 2022. godine. Domaćin natjecanja bila je OŠ Zorke Sever iz Popovače koja je ugostila 104 natjecatelja i njihovih 49 mentora.

 

Okupljanje je započelo u 9 sati te je nakon doručka održan prigodni program kojeg je vodila vjeroučiteljica Marina Čupić Međimurec. Hrvatsku himnu izveo je vjeroučitelj Antonijo Boškić, a program je obogatio školski zbor Zorkine zvjezdice  koji je otpjevao nekoliko pjesama. Riječ dobrodošlice svim prisutnima uputila je ravnateljica Zvjezdana Martinec, a puno sreće učenicima i njihovim mentorima izrazio je i zamjenik gradonačelnika grada Popovače Lovro Miklaužić.

Našu školu predstavljalo je sedmero učenika; Nikolina Lukšić, 4.a (mentorica Renata Jambrešić), Una Šarčević, 4.a (mentorica Renata Jambrešić), Noa Grgurić, 4.a (mentorica Renata Jambrešić), Antonio Jurić, 4.b (mentorica Marija Potočki), Ivan Prikratki, 5.b (mentorica Marcela Prebeg), Jan Hosu, 6.a (mentorica Marcela Prebeg) i Zvonimir Košćal, 7.c (mentorica Maja Hainc).

Najbolji rezultat ostvarila je Nikolina Lukšić koja je u kategoriji četvrtih razreda osvojila izvrsno 3. mjesto.

Čestitke našim učenicima i njihovim mentorima na uloženom trudu i ostvarenim rezultatima.

 

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.