Županijsko natjecanje iz Povijesti

Naša ekipa, povjesničari sedmih i osmih razreda Osnovne škole Popovača su u četvrtak 10. ožujka 2022. godine ostvarili odlične rezultate na natjecanju.

Županijsko natjecanje iz povijesti održano je u Osnovnoj školi Mladost u Lekeniku. Na natjecanju su sudjelovali učenici sedmih i osmih razreda, a našu školu je predstavljalo 5 učenika. Sedmaši Petra Juričić, Fran Pedić i Filip Mišković, te osmašice Ana Cvitanović i Gabi Ložar. Učenici su gostoljubivo dočekani, a natjecanje je otvoreno glazbom i recitacijom odlomka iz knjige Mali princ. Natjecanje je započelo u 10 sati i trajalo je 90 minuta. Nakon pisanja ispita pripremljen je ručak i uslijedilo je čekanje privremenih rezultata. Oko 13:30 sati stigli su privremeni rezultati te su svi učenici dobili pravo na žalbu. Nakon sitnih promjena na ljestvici susret je završio proglašenjem konačnih rezultata. Na kraju natjecanja podijeljene su nagrade za prva tri mjesta. Ponosni smo što su među nagrađenima i učenici naše škole. U skupini sedmih razreda prvo mjesto osvojila je Petra Juričić, a treće Fran Pedić. U skupini osmih razreda drugo mjesto osvojila je Ana Cvitanović.

Ovi rezultati su prikaz skladnog i marljivog rada mentorice Manuele Kujundžić i učenika.

Čestitke svim učenicima na sjajnim rezultatima te puno uspjeha želimo na državnoj razini natjecanja svima koji prođu! 

                                                                                                                 Ana Cvitanović i Gabi Ložar

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.