Županijsko natjecanje iz Geografije u OŠ Popovača

U ponedjeljak 7.ožujka 2022. OŠ Popovača bila je domaćin Županijskom natjecanju iz geografije.

Ujutro smo se okupili u blagovaonici i predvorju škole te se upoznavali s natjecateljima iz drugih škola. Svima su nam dobrodošlicu pripremili zbor naše škole, otpjevavši himnu i afričku tradicijsku pjesmu Banaha, a zatim nam se prigodnim riječima obratio ravnatelj škole Dražen Mlakar i učitelji iz geografije.

Natjecanje je održano od 11:00 do 12:15 sati.  Nakon natjecanja  ručali smo i družili se dok su učitelji ispravljali testove. Uskoro su došli rezultati. Možda nismo postigli najbolje rezultate, ali smo stekli nova iskustva, nova znanja i upoznali nove prijatelje.

Naučili smo i da nas natjecanja potiču na dodatno učenje i  stjecanje novih znanja. Bilo je lijepo sudjelovati, veselim se novim natjecanjima!

 

                                                                                                                  Roko Arnautović, 5. a

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.