VIJESTI IZ PODRUČNE ŠKOLE GORNJA JELENSKA

Dan jabuka

Dani kruha

Učenici, vjeroučitelj i učiteljice PŠ Gornja Jelenska 10. listopada 2016.godine obilježili su Dane kruha. Učenici su mijesili i kušali svoje proizvode te proizvode koje su pripremile majke i bake. Zahvalili su za plodove zemlje uz prigodan, kratak program.

Terenska nastava u Osekovu

Učenici PŠ Gornja Jelenska 14. listopada 2016.godine bili su na terenskoj nastavi u Osekovu na seoskom imanju Bistrički. Posjetili su PŠ Osekovo, Crkvu sv. Ane, etno sobu KUD-a Stjepan Šajnović, Lonjsko polje i rimski kompleks Ciglenice. Slobodno vrijeme iskoristili su za igru.

Učiteljice PŠ Gornja Jelenska