Upis u prvi razred Osnovne škole Popovača

U prvi razred obveznog osnovnog obrazovanja upisuju se djeca koja do 1. travnja 2021. godine imaju navršenih šest godina života, odnosno djeca rođena u razdoblju od 1. travnja 2014. do 31. ožujka 2015. godine  i djeca kojoj je u školskoj godini 2020./2021. odgođen upis u prvi razred osnovne škole.

Upis djece u prvi razred osnovne škole, uključujući i one učenike koji će pohađati prvi razred u područnim školama Potok, Stružec i Gornja Jelenska, održat će se u Osnovnoj školi Popovača:

1. lipnja 2021. godine od 12,00 do 16,30 sati
  2. lipnja 2021. godine od 8,30 do 12,30 sati

Dokumentacija koju roditelji trebaju donijeti na upis:

• Liječničko uvjerenje dobiveno na liječničkom pregledu
  • Rješenje kojim se odobrava prijevremeni upis (za djecu koja do 31.ožujka 2021. godine nemaju navršenih šest godina života)
  • Kopiju domovnice ili rodnog lista djeteta s OIB – om
  • Kopiju dokumentacije (nalazi logopeda, psihologa i dr. ako je dijete bilo u nekoj obradi ili tretmanu)
  • potvrdu o pohađanju programa predškole

U školi će biti potrebno ispuniti još nekoliko dodatnih obrazaca pa molimo da ponesete vlastitu kemijsku olovku. Obrasci se nalaze u prilogu ove obavijesti i preporučujemo roditeljima da ih ispune kod kuće i ponesu na upis u školu.

* Prilikom dolaska  u školu obvezno je pridržavanje epidemioloških mjera – nošenje zaštitne maske, dezinfekcija ruku.

Dokumenti:

Upisnica u osnovnu školu