U ZNAK LJUBAVI I PRIJATELJSTVA

m_DSC04703Ljubav ne gleda očima, već umom, i zato je krilati Kupidon naslikan slijep. (William Shakespeare)

Ljubav je sastavljena od jedne duše koja nastanjuje dva tijela. (Aristotel)

Tko je, ako je zaljubljen, siromašan? (Oscar Wilde)

Ljubav je kapljica nebeske rose koju nebesa kanuše u blato života da mu zaslade gorkost. (Aleksandar Puškin)

Tim riječima Valentinovo su obilježili poznati pjesnici i pisci, a u našoj školi Valentinovo je ove godine obilježio plakat naše knjižničarke Marije Bilić – Prcić. Na plakatu se nalaze omotnice u koje učenici mogu ubacivati svoje misli, riječi, pisma, želje i poruke prijateljima i simpatijama. Poruke mogu pisati na papirićima u boji i oblicima srca koji se nalaze u omotnicama. Plakat je pobudio veliko zanimanje učenika jer se svaki odmor oko njega može vidjeti gužva.

Ana Grden, 7.d

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.