Terenska nastava učenika 1.a, 1.b i 2.a razreda

Učenici 1.a. i 2.a razreda u pratnji svojih razrednica Krunoslave Radauš i Snježane Šket, 1.b razreda u pratnji razrednika Mladena Bage te pedagoginje Amadeje Izsing i pomagačice u nastavi Ive Vlahek, uputili su se na terensku nastavu. U Zagrebu smo posjetili Muzej iluzija gdje smo istražili svijet iluzija kroz različite eksponate. Dobro smo se zabavili i saznali koliko iluzija može biti zanimljiva i zabavna. Nakon posjeta Muzeju uputili smo se na OPG Kezele gdje nas je dočekao ljubazni domaćin s ručkom. Nakon ručka, obišli smo nastambe s domaćim životinjama. Saznali smo kako je izgledao život na selu prije uporabe električne energije, vodovoda, kućanskih aparata… Najviše smo se veselili konjima. Oni koji su željeli i imali hrabrosti, mogli su jahati na poniju. Tijekom slobodnog vremena uživali smo u sportskim igrama, ljuljanju, spuštanju niz tobogan, penjanju na različitim penjalicama. Puni lijepih uspomena i pomalo umorni, vratili smo se svojim kućama.

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.