Sveti Nikola u našoj školi

Na blagdan svetoga Nikole naši prvaši, drugaši, trećaši i četvrtaši u rano jutro su nas nasmijali i razbudili pjesmama, plesom, recitacijama i igrokazom. Obavili su to jako dobro zahvaljujući  učiteljicama Nataši Gregurec i Mariji Potočki. Vidjeli smo plesove dviju plesnih skupina. Plesale su nam djevojčice uz pratnju zimskih i božićnih pjesama. Također smo imali i tri kratka, ali slatka igrokaza. Na kraju nam je došao i sam sveti Nikola i rekao kako je lijepo biti dobar i poslušan… U tom trenutku su se začuli lanci i došao nam je veliki Krampus. Neki su se bojali, a neki  se smijali. Naši pjevači, plesači i glumci slikali su se sa svetim Nikolom i pošli u svoje razrede. Svi učenici Osnovne škole Popovača dobili su poklone.

Antonela Ratkajec, 6.B

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.