Svečani doček prvašića u OŠ Popovača

5. rujan bio je posebno uzbudljiv za nove učenike prvog razreda. U pratnji svojih roditelja, braće i sestara, baka i djedova veselo su započeli novo poglavlje u svome životu. Sa školskim torbama i osmjesima na licima ušli su u školu gdje su ih dočekale njihove buduće učiteljice. Na samom početku okupljenima seobratio ravnatelj Dražen Mlakar te im je poželio toplu dobrodošlicu. Lijepe riječi dobrodošlice uputio im je i gradonačelnik grada Popovače, gospodin Josip Mišković. Nakon uvodnog pozdrava, za veseliji doček, održan je i kratki prigodni program sa željom da se prvašićima olakšaju prvi školski koraci. Učenici petog i četvrtog razreda kroz pjesmu, igrokaz i recitacije prikazali su što se sve u školi uči, auvježbale su ih učiteljice prvih razreda Renata Jambrešić i Kristina Carek. Nakon programa dobrodošlice pedagoginja Amadea Izsing Šegec prozvala je učenike 1.a i 1.b razreda koji su ponosno stali pored svojih učiteljica. Upoznavanje s učenicima i roditeljima nastavilo se u učionicama gdje učenici nisu krili oduševljenje svojom novom školom.

Prvašićima želimo ugodan početak prve školske godine, neka je uspješna i vesela!

 

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.