Svečana priredba za prvašiće u OŠ Popovača

U ponedjeljak, 4. rujna 2017. godine, održana je svečana priredba za prvašiće matične škole. Dramska skupina od prvog do četvrtog razreda, pod vodstvom učiteljice Marije Potočki te uz pratnju učitelja glazbene kulture Tomislava Brajdića, izvela je prigodan svečani program. Bilo je tu pjesmica, recitacija, igrokaza koje smo svi s voljom i veseljem uvježbali tjedan prije početka nastave. Svi su se sudionici programa svojim radom i zalaganjem trudili da budu što uspješniji. Nadamo se da se prisutnim prvašićima, gostima i roditeljima svidjela predstava jer smo na kraju nagrađeni velikim pljeskom. S nestrpljenjem čekamo pripremanje nove predstave za Dane kruha.

Zora Šarčević i Hana Čukelj, 4.b

 

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.