Školsko sportsko društvo Moslavac Osnovne škole Popovača prvak županije u atletici

atletikaDana 4.5.2016. u Kutini po kišnom i vjetrovitom vremenu najbolji atletičari Osnovne škole Popovača, učenici 5. i 6. razreda, postali su prvaci županije u kategoriji djevojčica i dječaka. Postignuće i nije veliko iznenađenje ako se zna da je Školsko sportsko društvo Moslavac u zadnjih desetak godina uvijek u vrhu toga prestižnog županijskog natjecanja, što je i pokazatelj koliko su djeca Popovače sposobna unatoč činjenici da ne treniraju „Kraljicu sportova“, atletiku.

Ekipa sastavljena od malih rukometaša, kick-boxera i nogometaša iz različitih klubova Popovače svoje natjecanje nastavlja na poluzavršnici, međužupanijskom natjecanju u Poreču, 11.5.2016. godine.

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.