Škola na daljinu u razrednoj nastavi

Na kraju smo trećeg tjedna škole na daljinu. Naša škola je prazna. Umjesto u školskim klupama, učenici su se ugodno smjestili u svojim toplim domovima i putem televizije prate Školu na trećem. Prije tri tjedna svi smo se skupa povezali, dogovorili, organizirali i sada možemo ponosno i radosno svima reći:

Učiti nama nije teško,

zadaće se pišu lako!

Zato hrabro,

mi to znamo,

tako može svatko!

Ovom prilikom zahvaljujemo našim dragim roditeljima na uloženom trudu, a učenicima želimo ustrajnost u radu.

 Sve vas lijepo pozdravljaju učiteljice, učitelji i učenici razredne nastave!

Škola na daljinu u PŠ Sružec

Školu na daljinu naši učenici prate vrlo odgovorno i aktivno.

Veliko hvala našim dragim roditeljima.

Lijepo vas pozdravljaju učiteljice Ružica i Snježana!

Škola na daljinu PŠ Potok

Mogu biti sve što hoću! Od početka ove Škole na daljinu, mogu biti sve što hoću. Mala, šarena, divlja patka, žirafica dugoga vrata, umiljata, crvena mačkica, lukava, dugonoga lija, prugasti konjić  ili uskršnji zečići. Tako možemo igrati Igru sjena na zidu naših soba, glumiti i zamišljati. No, nismo zaboravili ni Dan voda! Pa, naravno, bez vode se ne može!

Učenici PŠ Potok

Učiteljica Dajana i Antonija

Škola na daljinu PŠ Gornja Jelenska

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.