Roditeljske kompetencije

Predavanje i radionica doktora Marka Tomičevića i profesorice Marijane Sarilar, stručnjaka iz Neuropsihijatrijske bolnice dr. Ivan Barbot

Share2015-11-19-5e2c1ae5da030a3f60bdea418416a5db5c6b22ec263f89ccf4ae46a268dbe51a-PictureKako spriječiti, prepoznati i liječiti psihičke poremećaje u djece i adolescenata te kako se s time nositi? Koje su tehnike kojima roditelji i učitelji mogu pomoći djetetu s poteškoćama (a i sebi) da bude funkcionalan član društva te da određena poteškoća u najmanjoj mjeri utječe na funkcioniranje učenika, obitelji, škole i društva u cjelini? Na ta i slična pitanja koja su se otvorila u raspravi pokušali su odgovoriti dr. Tomičević i profesorica Sarilar 19. studenog na predavanju koje je stručna služba Osnovne škole Popovača organizirala za roditelje učenika škole.

Roditelji su se odazvali u velikom broju i aktivno sudjelovali u raspravi te u radionici koja je uslijedila nakon predavanja.