Priredba u bolnici Dr. Ivan Barbot

DSC02326Osnovna škola Popovača u dogovoru s Neuropsihijatrijskom bolnicom „Dr. Ivan Barbot“ odlučila je iznenaditi korisnike i osoblje bolnice i barem im nakratko uljepšati svakodnevicu. To su učinili tako što su organizirali priredbu za Dane kruha i plodova zemlje.

Priredba je započela prigodnom recitacijom o Danima kruha, a nastavila se duetom učitelja razredne nastave Mladena Bage i ravnatelja škole Dražena Mlakara koji su izveli pjesmu Arsena Dedića pod nazivom „Tamo da putujem“. Priredbu je uljepšao i učenik 7. razreda Mihael Potočki odsviravši violinu u duetu s učiteljem glazbene kulture Reom Radanom koji ga je pratio na klavijaturama.

DSC02320DSC02422

DSC02368

DSC02340 Dramska skupina nižih razreda pod vodstvom učiteljice Marije Potočki svojim igrokazom o jeseni i Danima kruha veoma je razveselila sve gledatelje. Sljedeća je nastupila učenica 7. razreda Diana Mišković koja je svojim glasom i izvedbom pjesme grupe Roxette „Listen to your heart“ dirnula u srce sve gledatelje, ali i sudionike priredbe. S istim emocijama svi prisutni imali su priliku čuti i Lovru Ivića, učenika 7. razreda, koji je otpjevao pjesmu Toše Proeskog „Pratim te“. Folklorna skupina iz Volodera pokazala je tradicionalnu nošnju i pjesme voloderskog kraja.

DSC02330

DSC02386

DSC02379

Nastupili su pod vodstvom učiteljice Jasminke Bartolić. Priredbu je zatvorio učitelj Mladen Bago u pratnji ravnatelja škole Dražena Mlakara. Izveli su pjesmu iz zagorskog kraja pod nazivom „Oko jene hiže“.

DSC02324

Na ovaj je način i Osnovna škola Popovača pokušala obogatiti dane i razbiti monotoniju bolničkog liječenja. Nadamo se da smo barem malo uspjeli u svojoj namjeri i nestrpljivo iščekujemo ponovno druženje!

Cijelu Foto galeriju pogledajte na našem Facebook profilu

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.833208923458318.1073741829.781661928613018&type=3

 

Video

Antonela Ratkajec, 8.b

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.