Čitamo mi, u obitelji svi

citajmo i mi 2Projekt Hrvatske mreže školskih knjižničara Čitamo mi, u obitelji svi, danas je započeo u OŠ Popovača u 3. a i 3. b razredu. Učenici su u svečanom ozračju uz sva potrebna uputstva oduševljeno prihvatili sve zadaće tijekom čitanja, a onda su se dogovorili kako će se rasporediti po abecednom redu jer, kako rekoše, to je najpravednije. Osam knjiga različitoga sadržaja u ruksaku će putovati sljedeće mjesece od jedne do druge obitelji gdje će boraviti po 5 dana u zajedničkom čitanju i razgovoru o pročitanome te tako u čitanju, raspravljanju i druženju ispuniti djeliće slobodnoga vremena sa svojim najmilijima.

Zahvaljujemo našoj voditeljici Dejani Kurtović na svekolikom trudu oko ovoga projekta.

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.