Posjet učitelja Interliberu

U četvrtak, 9. studenoga 2017. godine, učitelji naše škole posjetili su Interliber, međunarodni sajam knjiga i učila, koji okuplja svijet izdavačkog i edukativnog stvaralaštva s najvećom ponudom knjiga i učila na jednom mjestu promovirajući knjigu, znanje i znanost. Ovogodišnji, 40. po redu, Interliber bio je još posebniji jer su učenici naše škole sudjelovali u kvizu znanja – HIGH FIVE. Kviz je organiziran za učenike osnovnih i srednjih škola u suradnji s Hrvatskim kviz savezom. Naš tim činili su učenici Dino Gmaz, Leonardo Briševac, Terezija Žagar iz 8.a razreda, Ante Jelić iz 8.c razreda te Petra Bastalec iz 8.b razreda te su se natjecali u znanju protiv još četiri osnovne škole. Pitanja su obuhvatila  različita područja – književnost, sport, znanost, umjetnost, povijest i mitologiju. Učenici su bili natjecateljski raspoloženi, a naši su imali i posebnu podršku učitelja OŠ Popovača. Na samom kraju, dvije vodeće škole dobile su dodatno pitanje koje je odlučilo o pobjedniku te su naši učenici još jednom pokazali da su veliki znalci i time osvojili prvo mjesto! Dobili su i simbolične nagrade, a mi im još jednom čestitamo na uspjehu!

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.