Pobjednici na kreativnom natječaju “Kokovizija”!

“Zagonetni dečko”

IMAG5517-1Na internetskoj stranici 24sata pronašli smo nagradni natječaj imena “Kokovizija” u kojemu je bilo potrebno snimiti spot na pjesmu iz filma Ljubav ili smrt redatelja Danijela Kušana koji počinje s emitiranjem 6. studenoga ove godine. Za snimljeni spot pjesme “Zagonetni dečko” nagrada je odlazak cijelog razreda na premijeru filma te poklon od 200 kn na Medo Štedo štednji. Predložili smo razrednici da se uključimo i cijeli razred se prihvatio posla. Svatko je zadatak shvatio ozbiljno i odlučno. Za vrijeme snimanja spota svi smo se zabavili. Nestrpljivo smo pratili svaki komentar i pogled na Youtube-u, postali smo pravi hit! Hvalili su nas i častili lijepim riječima. Za vrijeme sata razrednica je potpuno uzbuđena došla do nas i rekla nam da smo pobjedili. Nastalo je opće veselje i iznenađenje. Cijeli dan smo bili sretni, pjevali smo, vikali, skakali od radosti i iščekivali dan premijere filma. Premijera je bila zakazana za 3. studenoga. Zahvaljujući našem ravnatelju, kojim nam je organizirao prijevoz, dospjeli smo u Cinestar Zagreb na premijeru. Pogledali smo film koji nas je oduševio, a nakon njega družili se s glumcima filma te polako umorni otišli kući pričajući doživljaje koji će se pamtiti. Ovo je bilo predivno iskustvo kojim smo dokazali da i naš razred može biti složan. Nadamo se da će biti još ovakvih iskustava.

8.e

Rezulati nagradnog natječaja “Kokovizija”

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.