Fokus grupe – Sigurnost djece na internetu

???????????????????????????????U srijedu 29.1o. u našoj školi odžane su Fokus grupe u skopu projekta Školski kurikulum – Sigurnost djece na internetu.

Voditeljice fokus grupa bile su Lana Ciboci i Leali Osmančević. Fokus grupe su provedene u razredima (2.a i 7.a) u kojima se provodilo piloriranje projekta. Osim s učenicima kolegice su razgovarale i s njihovim roditeljima.

U razgovoru roditelji i učenici razmijenili su svoja mišljenja i stavove o sigurnosti djece na internetu. Također su iznijeli svoje mišljenje o pilot projektu „Sigurnost djece na internetu“, nastavnim jedinicama, sadržaju i kvaliteti udžbenika i radnih listića.

Prvi dojmovi su vrlo dobri. I učenici i roditelji s jako zadovoljni projektom i materijalima koji su objavljeni na portalu petzanet.HR.

 

 

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.