Obavijest o izdavanju „vaučera“ za kupnju školskog pribora te dopunskih i pomoćnih nastavnih sredstava

Poštovani roditelji,

Grad Popovača će sufinancirati dopunska i pomoćna nastavna sredstava i školski pribor učenicima osnovnih škola na području grada Popovače za predstojeću školsku godinu.

Za učenike od prvog do četvrtog razreda iznos sufinanciranja je 300 kuna po djetetu, dok za učenike od petog do osmog razreda ono iznosi 500 kuna po djetetu.

Potvrde o pravu na sufinanciranje, takozvane vaučere, moguće je, uz predočenje osobne iskaznice, preuzeti od ponedjeljka, 18. srpnja, u prostoru knjižare TIP Kutina (Trg grofova Erdödyja 13).

Odluka o sufinanciranju nalazi se u prilogu obavijesti.

Više o izdavanju Vaučera saznajte na poveznici službene web stranice grada Popovače:

Odluka_o_sufinanciranju_udžbenika_i_pribora_zaucenike_OŠ_2022.