Poštovani roditelji i draga djeco,

sukladno Odluci o početku i završetku nastavne godine, broju radnih dana i trajanju odmora učenika osnovnih i srednjih škola za školsku godinu 2018./2019., nastava u školskoj godini 2018./2019. počinje u ponedjeljak, 3. rujna 2018. godine.

Nastava za učenike od 2. do 8.razreda počinje u 7.30 sati

Sukladno zakonskim propisima u Republici Hrvatskoj vezanim uz zaštitu osobnih podataka (Zakon o provedbi opće uredbe o zaštiti podataka (NN 42/2018)) raspored učenika po razrednim odjelima i njihove razrednike saznat ćete prvi dan nastave.

Učenici će prvog nastavnog dana dobiti raspored sati, raspored prostorija i detaljnije upute o početku školske godine.

Svečani doček učenika prvih razreda matične škole je 3. rujna 2018. u 9,00 sati, u područnim školama u 8,00 sati. Učenici prvih razreda taj dan ne trebaju nositi udžbenike.

Prvog nastavnog dana za učenike neće biti organizirana prehrana. Sljedećeg dana (utorak, 4.rujna) osigurana je u potpunosti prehrana za sve učenike škole koji će se hraniti.

Prijevoz za učenike je po ustaljenom rasporedu dovoza i odvoza.

Želimo Vam sretnu i uspješnu novu školsku godinu!

Dražen Mlakar