Novi broj Dječjeg sunca

Naslovnica

Naslovnica

Drage čitateljice i čitatelji!

Po čemu ćete pamtiti ovu školsku godinu? Krenuli ste prvi put u školu? Zadnja Vam je u osnovnoj školi? Postali ste petaši? Bilo vam je zanimljivo na satu engleskog dok ste učili o Halloweenu? Osjećali ste se važno glumeći na priredbi povodom Božića? Bili ste uzbuđeni pri susretu sa Zlatkom Horvatom? Oduševili su vas novi nastavnici? Žalite za nastavnicima koji su otišli u mirovinu? …možda ste već nešto od toga zaboravili. Zato je tu novo Dječje sunce – da sve ostane zapisano i da se uvijek možete prisjetiti školskih dana. Mi, novinari, nastojali smo i ove školske godine biti oči i uši škole, promatrati, istraživati i bilježiti: športske uspjehe, modne trendove, događanja, razmišljanja. Pred vama je naš trud, odabrani tekstovi iz bilježnica naše novinarske ekipe. I malo više: i od vas smo tražili da nam kažete svoje mišljenje, da nam dopustite da vas uslikamo, da nam ustupite svoje literarne i likovne radove kako bismo sve to posložili, dodali boje, ukrasili i –tiskali! I zato hvala svim učenicima, učiteljima, stručnim suradnicima, svom osoblju škole i- jednoj mami. Na prekrasnim riječima kojima je s nama podijelila priču o svojim iznimnim sinovima. Krenite s nama, putujte, osvajajte svijet znanja i uživajte listajući naše zajedničko, 18. Dječje sunce.

Svi koji žele kupiti novi broj školskog časopisa Dječje sunce po cijeni od 10 kn trebaju se javiti svojim razrednicima.

Uredništvo

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.