Nastava u prirodi – Pakoštane

P1030295Dana 25. svibnja 2015. učenici trećih i četvrtih razreda sa svojim su učiteljicama i učiteljima krenuli put Pakoštana.

Putem su stali u Ogulinu gdje su obišli Ivaninu kuću bajki, Đulin ponor te čuli legendu o divu Kleku. Navečer su stigli na zadano odredište – Pakoštane, hotel Marin. Sljedećeg dana obišli su Pakoštane te posjetili Zadar gdje su vidjeli Morske orgulje, Pozdrav suncu i crkvu sv. Donata. Sljedećih dana posjetili su i Nacionalni park Krka, otok Vrgada te grad Šibenik. Slobodno vrijeme provodili su kupajući se u moru i igrajući razne igre u hotelu poput izbora za miss i mistera hotela, pidžama party i slično. Učenici su se vratili sretni i veseli – puni priča i dojmova s putovanja!!!

                                                          Mali novinari

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.