Naše novo promovirane učiteljice savjetnice

Svečana promocija

Na Svjetski dan učitelja ministar znanosti, obrazovanja i sporta Željko Jovanović svečano je promovirao 462 prosvjetna djelatnika vrtića, osnovnih i srednjih škola te školskih domova u mentore i savjetnike u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici u Zagrebu. Pri tom im je čestitao njihov dan te ih podsjetio na važnost posla koji obavljaju.
Naglasio je kako su svi oni svojom stručnošću, pedagoškim metodama, uzornim rezultatima i trajnim stručnim usavršavanjem nagrađeni što unapređuju nastavni proces poučavanja i odgojno-obrazovni sustav u cjelini.
Među njima su bile i dvije naše profesorice i to Zvjezdana Martinec, učiteljica matematike koja je drugi put promaknuta u učiteljicu savjetnicu i Marija Bilić – Prcić koja je također promaknuta u knjižničarku savjetnicu.
Obadvije svojim radom potvrđuju ova promaknuća i dostojno pronose ime naše škole.

Marija Bilić – Prcić

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.