Međuopćinska natjecanja osnovnih škola grada Kutine i općina Popovača i Velika Ludina u školskoj godini 2011./2012.

Školsko športsko društvo «Moslavac» OŠ Popovača je do sada s oko 100 učenika sudjelovao na 12 međuopćinskih natjecanja iz 5 različitih sportova (nogomet, rukomet, odbojka, košarka i stolni tenis). U konkurenciji 7 škola Skupine B koju čine škole grada Kutine, općine Popovača i Velika Ludina, učenici O.Š. Popovača ostvarili su 7 prvih mjesta, 3 druga mjesta, 1 treće te 1 četvrto mjesto. Na taj se je način oko 70 učenika plasiralo na 12 županijskih natjecanja.

Predstoje nam još natjecanja za učenike 5. i 6. Razreda, tj. ukupno još 6 natjecanja. Nakon odrađenih međuopćinskih natjecanja za učenike 7. i 8. razreda već sada možemo reći da je OŠ Popovača najuspješnija škola Skupine B Saveza školskih sportskih društava Sisačko-moslavačke županije.

 Damir Štimac, prof.

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.