Maškare u našoj školi

U utorak 1. ožujka 2022. godine u školi je bio veseli dan. Fašnik nam je donio malo razbibrige, veselja, smijeha i fine krafne. Tradicionalno od prvoga do osmoga razreda učenici i djelatnici naše škole maskiraju se i postaju sve što im mašta poželi. Kako bi maske bile što kreativnije i zabavnije tu pomažu i roditelji, bake, djedovi, tete… ma gotovo svi! Zahvaljujući zajedničkom angažmanu tijekom cijeloga dana na hodnicima i u učionicama smo mogli sretati razne kombinacije maski, različite likove iz priča, filmova i računalnih igara. Nakon zajedničkoga slikanja svi smo zajedno nagrađeni finim krafnama.

Hvala svima na pomoći, podršci i sudjelovanju, a sada pogledajte naše fotke i probajte nas prepoznati!

 

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.