Dobro došli, prvašići

img_0508_1024x683Svake godine đaci prvaci u našoj školi svečano se dočekuju. I ove godine za njih je organizirana priredba. Recitacijama, igrokazima i pjesmom učenici razredne nastave uveli su ih u školski svijet i pokazali im koliko u školi može biti i zabavno i poučno. Nakon priredbe predstavili su im se učitelji Mladen Bago i Krunoslava Radauš koji će s njima provesti naredne četiri godine i usmjeravati ih na njihovom školskom putu. Nakon što su prozivkom saznali u koji razred idu, učenici su se uputili u svoje učionice gdje su ih njihovi učitelji obavijestili o svemu što im je potrebno za naredne dane u školskim klupama.

Dragi naši prvašići, dobrodošli! Želimo vam puno uspjeha u školi!

 

 

 

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.