Dani smijeha i veselja u PŠ Stružec

U Područnoj školi proslavljeno je Valentinovo i Maškare.
U četvrtak,14.2.2019. proslavili smo Valentinovo. Prigodno smo uredili školu te razgovarali o ljubavi i prijateljstvu. Učenici su se međusobno darivali. Imali smo ples srca, a pobjednički par dobio je prigodni dar.

U petak,1.3.2019. imali smo Maškare. Učenici su se za taj događaj pripremali i nekoliko tjedana ranije. Smišljali su maske, nastupe i igrokaze. Većina je u školu došla maskirana. Kao i svake godine, svi su se jako trudili. Nastupi su bili vrlo originalni, zabavni i maštoviti tako da je bilo teško odabrati najbolju masku. Možemo reći: Djeco, svi ste pobjednici! Uz puno smijeha, zabave i pjesme, prošlo je i ovogodišnje Valentinovo i Maškare.

Učiteljice

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.