Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje

U utorak, 17. listopada, obilježili smo Dane kruha u Osnovnoj školi Popovača. Dani kruha su dani zahvalnosti za plodove zemlje koji se obilježavaju svake godine tijekom listopada, a učenici razredne nastave potrudili su se da i ove godine škola zamiriši na kruh i jesen.

Dramska skupina pod vodstvom učiteljice Marije Potočki pripremila je povodom Dana kruha  predstavu za učenike. Predstava je bila puna recitacija, pjesmica, a ponajviše smijeha i zabave. Prevladavale su jesenske boje, a sve je dodatno bilo ukrašeno jesenskim plodovima. Predstava se svima svidjela i pohvaljujemo učenike koji nas uvijek iznova oduševe svojim trudom i izvedbama. Osim predstave, učenici su taj dan donijeli i puno pekarskih proizvoda, od kruha i peciva do slastica i kolača te sve upotpunili svojim likovnim radovima s motivima kruha. Kasnije su se i počastili pecivima i slasticama te sretni i raspjevani pošli kući.

Nika Rusan, 6.b

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.