Čestitka za Dan škole

Dragi učenici, učitelji, svi djelatnici škole i roditelji,

u zadnjih godinu dana naša škola, njezini djelatnici i učenici susretali su se s izazovima s kojima se nije susrela niti jedna generacija do sada. Škola kao odgojna i obrazovna ustanova, kako u matičnoj zgradi tako i u područnim školama, u svom poslanju želi pružiti svojim učenicima sigurno odrastanje ispunjeno učenjem, ali i druženjem. Na žalost, zbog utjecaja korona virusa  dio te zadaće nije se uspio ostvariti na način na koji bismo svi to željeli. Naša školska zajednica uvijek je izdržavala sve izazove i bez obzira što dio školske godine nismo zajednički proveli u školskoj zgradi učeći za svojim klupama, zajednički objedujući, družeći se po hodnicima, opstao je duh i složnost koji krasi našu školu. Čuvajući naše zdravlje nadomjestili smo fizičku udaljenost još većom prisnošću. Danas, kada obilježavamo dan naše škole, prilika je da se kroz kratki video prisjetimo što smo sve zajednički radili u školskoj godini koja uskoro završava.

Do skorašnjeg fizičkog susreta u školi i ponovne proslave dana škole uz priredbu i druženje želimo vam ovom virtualnom čestitkom sretan Dan Osnovne škole Popovača uz nadu da će hodnici škole opet biti ispunjeni glasovima naših učenika i djelatnika. Za kraj, želimo se zahvaliti svim roditeljima na podršci koju su nikad aktivnije pružali sudjelujući u odgojno-obrazovnom radu naše škole, djelatnicima koji su u ovo kratko vrijeme savladali sve vještine uspješnog rada u školi na daljinu, a ponajviše učenicima koji su pokazali izuzetnu odgovornost i poslušnost. 

Hvala svima!

Sretan Dan Osnovne škole Popovača!

 

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.