Božićna priredba učenika i učitelja OŠ Popovača – foto i video

Učenici naše škole, uz pomoć svojih učitelja, organizirali su Božićnu priredbu  22.12.2016. Cijeli program vodili su učenici dramske skupine učiteljice Kristine Jalšić. Program su počeli plesači Martine Sterijovski,a zatim je nastupila  dramska skupina Marije Potočki. U sklopu programa bio je i zbor Pine Žilić te suvremena predstava s poukom nastavnice Jalšić. Đaci učiteljice Šket i učitelja Bage (s harmonikom) zajedno su glumili, plesali, a i pjevali! Na kraju je učenica Lorena Jurišić najavila  zbor učitelja Tomislava Brajdića i njihove tri pjesme: Vuprem oči, Božić nam stiže i O, Sveta  noć. Uz zbor su svirali Lovorko Burić na harmonici i Mihael Potočki na violini. Roditelji su bili oduševljeni i svaki nastup nagradili pljeskom!

Sara Vuković i Iva Jurić

 

 

 

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.