Božićna priredba

Božićna bajka u Popovači

DSC06295Dugogodišnja tradicija naše škole održavanje je i priredbe uoči Božića. Ove godine održana je 18. prosinca. U pripremanju programa sudjelovali su učenici, učitelji, osoblje škole te mnogi drugi. Neki od njih su Pina Žilić, Martina Šterijovski, Marija Potočki, Aljoša Crnobrnja, Snježana Šket itd. Priredbu je započeo mali zbor učiteljice Pine Žilić nakon kojeg je publiku oduševila plesna točka Mon Sheri u izvedbi plesne skupine defektologinje Martine Šterijovski. Robotički klub također je plesao, zajedno su plesali robot i Dora. Učiteljica Marija Potočki svojim je igrokazom Božićna bajka dočarala složnost uoči Božića. Pjesmama Last Christmas i Santa Claus is coming to town publiku su očarali Dijana i Lovro. Učiteljica Snježana Šket i njezina skupina sudjelovali su u pripremi i izvedbi igrokaza Bijela priča. Plesna skupina je svojim drugim, kaubojskim plesom, odlično zabavila publiku. Ovogodišnju priredbu oplemenila je dramska skupina učiteljice Martina Večerin igrokazom Božićna zabuna te zbor i orkestar naše škole koje predvodi prof. Aljoša Crnobrnja. Solo nastup violine izveo je Mihael Potočki. Zbor i orkestar pokazali su različitost, ali ujedno i jednoličnost i složnost harmonike, klarineta i violine. Publika, u kojoj su bili roditelji, učitelji i mnogi drugi, otišla je kući nasmiješenih lica i s puno novih misli o Božiću i složnosti čiji je plod i ova naša božićna priredba.

Igor Kosić, 8.b

Darko Rakić

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

Komentari su zatvoreni.